Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alapból a rugdalódzó alá...

Alapból a rugdalódzó alá rövidújjú body-t adtok ugye?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen az idő.
2009. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen időben max. rövid ujju bodyt, rugit nem.
2009. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ szerintem mennyi idős a baba és milyen idő van.A fiam 4 és fél hós de eszembe nem jutna ilyen melegben bodyt adni rá a rugi alá még kintre is csak egy kis rövid nadrág és póló vagy rövid ujjú body és rövidnaci van rajta.Éjszakára rugit kap de nincs alatta body hanem egy kis vékonyka takaróval takarom be de sokszor azzal is csak derékig mert be izzad és ha melege van akkor csak nyügös és nem tud aludni.Ha kisebb lenne sem hinném hogy adnék rá.De baba függő is ki hogy bírja a meleget vagy mennyire fázós.
2009. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,az időtől,a rugitól is függ.Ebben a melegben csak egy body,és én pl csak egy pelussal takarom be éjszakára.Hatalmasat alszik és nincs felforrva mikor felveszem.
2009. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Én sose adtam badyt a rugi alá. Max télen tudnám elképzelni mikor nagyon hideg van.
2009. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem! Ilyen melegben elég egy ujjatlan bady is. Nem kell hosszú újjú rugi!
2009. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!