Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódok a babám miatt, van okom?

Aggódok a babám miatt, van okom?

Figyelt kérdés
2 hónapos, és csak rám mosolyog, rám is csak ha produkálom magam (kivéve reggel, mert akkor már úgy ébred,hogy nevet rám). Figyeli mindenkinek az arcát, követi a szemével a mozgást, és próbál "beszélgetni",de nem nevet másra...
2009. jún. 9. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem mit vársz tőle, még csak 2 hónapos.
2009. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenkire nevetnie még nagyobb korában sem. Én se nevetek mindenkire. Csak aki szimpi.:))

Ne aggódj, még egyébként is kicsi. Pont elég amit csinál az a lényeg, hogy a figyelme felkelthető legyen és, hogy nézni ill. követni tudja a tárgyakat, arcokat. Semmi baja!

2009. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért aggódom,mert olyanokat olvasok anyukáktól,hogy már 5-6 hetes korában nevetetnek a babák mindenre és mindenkire...
2009. jún. 9. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

A lányom 15 hónapos. A szomszéd csajjal sűrűn találkozunk, de mégis szégyenlősködik vele. Szóval először csak ismerkedik vele, megnézi jól, hogy ki is Ő, aztán pár perc múlva már kacag vele.

A család tagjaival persze sikongat, nevetgél, de mi már "nagylányok" vagyunk.:)))

2009. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne egy 15 hónapos kislányt hasonlíts a 2 hónapos csecsemőhöz.

Ez talán segít abban, hogy megnyugodj.

Jah és itt nagyon szeretnek túlozni.

[link]

2009. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell hogy nevessen! Ilyet meg nem is hallottam hogy nevetnie kell a babanak 2 honaposan.

A legtobb kisgyerek nemhogy nem nevet, de szoba sem all massal, csak anyajaval.

Ne olvasgass annyit ossze, inkabb nevessel a babadra!!

2009. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs miért aggódnód! Az én babám is későn kezdett mosolyogni másokra, ő amolyan tudományo szemöldökráncolós típus volt. Ma már egész nap kacag :D
2009. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 4 hós korától mindenkire mosolygott, héthósan viszont már nagyon megválogatja, hogy kire. Keresztapja szerint direkt visszafogja magát, lehet látni hogy tartogatja a mosolyt( ami nála inkább vigyor) a cumi alatt:))
2009. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is nagyon komoly fejjel tud nézni nagyapjára még most is pedig 11 hós elmúlt.(minden nap talizunk vele, mert egy udvarban lakunk)

Későn nevetett kicsinek ő is.

És azt se felejtsük el, hogy ők nem azt látják, mint mi. Pl látják az aurát, ami gyönyörű színes és ezt bámulják annyira!

2009. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!Megnyugtattatok... :-)
2009. jún. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!