Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos a babám. Más...

3 és fél hónapos a babám. Más is ilyen nagy bajba van hogy mindíg mibe öltöztesse? Bent is kint is? Mindíg ezen aggódok!

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Bentre body, és rugi. 25-26 fok van. Kintre átmeneti overál, lábzsák a kocsira.
2010. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Így öltöztettem most 20 hós kisfiamat. Én még most is néha gondban vagyok:)
2010. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze! Nyáron még egyszerű, de ilyekor már én is gondban vagyok, 8,5 hós a babám. Itthon body, trikó és harisnya van rajta, de melege van, de hasal a járólapon, nem akarom ezért a trikót levenni róla, szóval én sem tudom sokszor, mit kellene ráadni. Időnként melegkiütései vannak így.
2010. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se tudom sokszor,hogy mit adjak a babámra.Bent még a body+rugdalózóba is melege van.
2010. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

26 fok?hogy hogy ilyen meleg van nálatok?

Én annyit szoktam ráadni 3 hónapos korától,amennyi rajtam is van. Most bentre body+ rugi, vagy melegítő, (nálunk 20-21 fok van, mondjuk nem szoktam a földre tenni) kintre harisnya+naci, body, pulcsi, pufi mellény, sapi, kocsiba takaró. Én az overállt, meg lábzsákot még nem vettem elő, mit fogok akkor ráadni télen??

2010. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 5,5 hónapos a kislányom,pont valamelyik nap szólt a gyógytornásznő hogy túl van öltöztetve mert kipattogott a dereka:-(Én se nagyon tudom,mi panelban lakunk kb 24 fok van.Itthon body és egy harisnya,vagy kis melegitő alsó van rajta,plusz zokni,sokat van a földön már.Ha kimegyünk akkor harisnya,általában kantáros nadrág,body,és egy vastagabb kabát plusz sapi van rajta.
2010. okt. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
00.10-esnak. A 26 fokos vagyok. Távhőnk van.
2010. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!