Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség?! 7 hónapos babám...

Segítség?! 7 hónapos babám alig eszik. Már 3 napja ez van. Jonnek a fogai, gondolom ez is kozrejátszik. De úgy aggódok, mert szerintem ez kevés kaja. Amúgy kb 6,8 kg.

Figyelt kérdés

Ma pl ez volt a napi kaja: reggel 50 ml tápi, kb 80 ml tejpép, ebéd: 100 ml fozelék, uzsonna 100g joghurt, este 5 kanál tejpép, s ezzel be is van fejezve a nap. Éjjel hiába csinálok neki, nem eszi meg. Ja, és mindent nagy nehezen lehet megetetni vele - játszani kell kozben, bohóckodni. Már tejet is váltottunk, de az se kell neki. A vizbol, teából viszont rengeteget meg tud inni.

Volt valaki hasonló helyzetben? 4-én megyunk dokihoz, azt mondta majd lemérik mennyit hízott, s majd meglátjuk mi lesz. De addig én agyonaggódom magam.


2010. szept. 25. 18:39
 1/5 Kaileena2 válasza:
Amit szeret azt adj neki többet akkor legalább hízik és ne aggódj a doki úgy is megmondja,hogy mi lesz.Nem hiszem,hogy nagy baja lenne,nyugodj meg.
2010. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen, a fiam három hétig nem volt hajlandó főzeléket enni,aztán meg gyümölcsöt.akkor még szoptattam, így anyatejen élt,meg tejpépen,amit ugye egyszer lehet adni egy nap, tejem meg kevés volt.Aztán megpróbáltam újra a főzeléket,és megette.pár napból nem lesz semmi baj,ez nem nagyon kevés ez a kaja.
2010. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6-7 hónapos kora között alig volt hajlandó elfogadni a tápszert, napi max. 8O ml ment le. És közben hasmenése volt 3 hétig! A doki sem tudott mit tenni, én is nagyon aggódtam. Aztán minden rendbe jött, azóta sem tudom, mi volt az oka. Ne aggódj, el fog múlni, szerintem a foga miatt vagy érzi az időváltozást.
2010. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, remélem rendben lesz minden, s átmegy rajta ez az állapot.
2010. szept. 25. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyunk mi is! Kisfiam 7 hónapos és kb. egy hete alig-alig eszik szilárd ételt. A védőnőm szerint a fogzás miatt van ez így.
2010. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!