Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám nagyon utálja a...

Ha a babám nagyon utálja a fürdést, segíthet ha megpróbáljuk a nagy kádban fürdetni úgy, hogy egyikünk vele fürdik? 2 hós.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 19:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy nem utálta mindig.. kb 2-3 hetes koráig sírt, aztán varázsütésre végigvigyorogta... nem is értettük... egészen kb 2 héttel ezelőttig... pedig semmi se történt másként... de most konkrétan visít ahogy a lába a vízbe ér. A hőfok is tuti jó, nagyon figyelünk. Jobban viselné ha a karunkba tartva velünk fürdene (egyikünkkel...)?
2009. jún. 9. 19:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hátha beválik! Sok sikert!
2009. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
vagy próbáld meg lavorban kevés vízben. nálunk ez vált be. valami miatt elbátortalanodott. majd megszokja újra.
2009. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bevált :-))
2009. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen. Vettünk habzó babafürdetőt, azt nagyon szereti.
2009. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A sógornömnek volt egy nagyon szuper babafürdetö technikája. Akkor volt a baba kb 1-2 hónapos (lehet 2, de nem több)mikor ezt láttam. Megengette a kádat, elég sok víz volt benne, és fogta az egyik kezében tartotta a másikkal meg mosta. Aztán megfordította és ott is megmosta, közben bele márottta a vizben, volt hogy kicsit el is merült, aztán ki, egy hangja nem volt a gyereknek, látszott hogy élvezi. Talán ha elég biztosan tudod tartani próbáld meg ezt, vagy nézd meg hátha a neten van ilyen videó. Eszméletlen jól csinálta. Igaz a második gyereke az elsövel meg mindig is jártak uszni.


De az biztos, hogy egy rossz mozdulat a kádban örkre víziszonyt ad a gyereknek. A rossz mozdulat nem az hogy vizes lesz vagy elmerül, hanem az hogy a szülö megilyed.

2009. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hideg a kád alja. Vagy tedd a vizbe a kedvenc játékát. Valahogy próbáljátok meg rászoktatni, mert utána biztos imádni fogja és ki sem akar mászni a vizből.
2009. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
játékokkal egyelőre még nem nagyon foglalkozik, és úgy fürdejük hogy tartjuk, mert még nem ül. Apa fürdeti és nagyon biztosan fogja ... nem tudom mi lehetett a baj
2009. jún. 9. 19:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a legtöbb baba átesik.

Majd egyik napróla a másikra abbahagyja.

Nálunk úgy történt, hogy apa szokta fürdetni és véletlenül nem volt itthon.

Én meg nem kerítettem nagy feneket a dolognak, gyerek zsupsz a vízbe megmosdattam, majd észrevettem, hogy egy hangja nem volt.

2009. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát holnap pont ez vár rám, apa nélkül kell a fürdést megoldanom... bár már arra gondoltam, hogy így egyedül csak arra vállalkozom hogy áttörölgetem egy vizes fürdőkesztyűvel... de most elgondolkoztattál... :)
2009. jún. 9. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!