Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glutént hogy vezessem be a...

Beus6 kérdése:

Glutént hogy vezessem be a babámnál?

Figyelt kérdés
5 hós mult.
2012. márc. 7. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Háztartási keksszel. A legegyszerűbb, ha vagy adsz neki, vagy a gyümipépjébe szórsz. Így finomabb, tartalmasabb lesz illetve tartalmaz glutént.
2012. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl. babakekszet vagy ha nem ódzkodsz a háztartási keksztől, akkor azt is adhatsz neki. Én gyümölcshöz tettem hozzá, attól felpuhult, babám könnyen meg tudta így enni.
2012. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én a háztarási kekszet nem javasolnám, ha csak nem akarod a cukrot, tertósítót és egyéb adalékanyagokat is bevezetni... kölesgolyó kiváló, házi babakeksz...
2012. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a mi védőnőnk kifejezetten a háztartási kekszet ajánlotta. napi felet vagy 2 naponta egy egészet!
2012. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kölesgolyóval nem lehet bevezetni a glutént, lévén gluténmentes!!!


1. háztartási keksz

2. egészségesebb verzió: valamilyen gabonapehely, ami ugye glutén tartalmú (pl. én a dm-es babylove gabonapelhet vettem, talán 3 magvas vagy mi a neve)

2012. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy a gabonából egy kiskanállal rakok a gyümölcsbe vagy főzelékbe naponta.
2012. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van zabpelyhet akartam írni, bocsánat!
2012. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!