Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ülni nem tudó babákat is bele...

Ülni nem tudó babákat is bele lehet rakni sportbabakocsiba?

Figyelt kérdés
Giordani 3per8 kocsim van, ez ilyen multifunkciós. A babám még csak 2,5 hónapos, ergo a mózessel használom főleg, nagy ritkán a hordozóval. De van egy sportrésze, amit még annyira nem vizsgáltam meg. Csak akkor fogom tudni abban szállítmányozni a gyerkőcöt, ha már fog tudni ülni, vagy hamarabb is? A kérdés azért fontos, mert fél éves lesz, mikor repülni fogunk, és elvileg csak csukhatót lehet felvinni a gépre, viszont csak a sportrésszel csukható a kocsi ugyebár. Bele lehet már ültetni fél évesen? Azt mondanom se kell, hogy első gyerek, úgyhogy nagyon képben vagyok.
2009. jún. 9. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Fél évesen már beleteheted. A sport rész hát támláját pedig szerintem több fokozatban lehet állítani hátra. Szóval minden rendben lesz. Addig még fel is állhat a babád! :)

Sok ismerős van, akiknél már kb. ennyi idősen felállt!

Szóval hajrá!

2009. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem ültetném a babakocsiban ha még nem ül.Nemtudom mondjuk hogy milyen a többi sport babakocsi de a mienk, 4 állásban dönthető.Szóval ha te is valamennyire hátra tudod dönteni akkor simán.Nem is beszélve arról hogy 6 hónaposan már simán, lehet már ülni is fog:)
2009. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ! :-) akkor megnyugodtam, októberben irány Spanyolország! :-)))
2009. jún. 9. 16:23
 4/6 A kérdező kommentje:
biztos, hogy ez is dönthető valamennyire, de nem tudtam, hogy mi a helyzet, de így már lenyugodtam. :D
2009. jún. 9. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:

nekünk is ilyen kocsink van, 3 hós a babó és már végig éri :) muszáj lesz váltanunk a sport részre... megnéztem a boltban ahol vettük majdnem vízszintesig hátra lehet dönteni

jó utat októberben!!!

2009. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
óó, de jó, hogy te meg meg is nézted :)) köszi szépen, így már végleg király minden. ja, a kisasszony is 5200 gramm már és 60 centi, lassan búcsúzó a mózestől. :)
2009. jún. 10. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!