Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok éjszaka pelenkázni?

Szoktatok éjszaka pelenkázni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben kaksi van, mindenképp!
2009. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Mivel a lányom végig alszik reggelig nem keltem fel azzal hogy tisztába teszem.Amikor még pici volt és kelt éjszaka és kakis volt akkor cseréltem pelust, ha pisis volt azt nem.
2009. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt, csak akkor, ha bekakilt, pisinél nem. 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát (8-7-ig), így nem piszkálom, de ki is tart reggelig a pelus.
2009. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem 2szer kel fel enni éjszaka.Amikor el kezd nyöszörögni már ki is veszem és etetem.Ahogy meg etettem már el is alszik evés köbe.És vissza teszem az ágyába.De reggelente viszont sokzsor van hogy ki van folyva a pisije.Gondolom azért mert éjszaka nem cseréltem ki neki.De amúgy is olyan nehezen alvós,és amikor elalszik evés közbe nem akarom felzaklatni egy pelus cserével.
2009. jún. 9. 16:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi három hós kor után elhagytuk. Bár még eszik éjszaka egyszer, és én jobban örülnék a tiszta pelusnak, de Neki sokkal nagyobb nyűg a plusz pelenkázás. Most éjszakára egyel nagyobb pelust adok rá, reggelig kibírja. 5 hós

2009. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem pelenkázom éjjel,viszont volt egy időszak,amikor éjjelente felébredt enni,akkor először gyors peluscsere,és utána kaja,és bealudt rajta.De most hogy már nem kel fel ill. ha sírdogál is nem eszik hanem alszik vissza egyből így nem keltem.De ha átázik a pelusotok,próbáld meg kaja előtt kicserélni.
2009. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek az elöttem szólóval! A szokványostól eltérően én mindig kajcsi előtt cseréltem pelust! Ha pedig mégis bele sikerült ismét egy kaki, akkor csere újra...

DE! Ilyen nagyon ritkán volt! Így aztán nincs annyit húzva-vonva szegény az éjszaka közepén, mikor már épp elaludt volna...

2009. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor, ha kakis pelus van.
2009. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Én nem. Ugyanúgy van mint nálatok, 2x kelünk de már alszik is kajcsi közben viszont a büfizést nem hagyom ki.Kakilni nem szokott éjszaka de szerintem akkor sem zargatnám vele. Semmi baja nem lesz ha pár órát úgy van.
2009. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
csak ha kakimaki van! nem érbesztem fel még ha éhes is éjjel azzal, hogy pelust cserélek!
2009. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!