Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki ráadta a gumirugit a...

Mindenki ráadta a gumirugit a babájára, akinek javasolták?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem császárral született, így elvileg mikor hazajöttünk egyből rákellett volna adni, mint minden császárral született babára. Én nem adtam. Mikor a doki kijött és megnézte, azt mondta hiába császáros nem kell neki, mert szépen szét tudta tenni a lábát, azóta is szép és jó a csípője.

10 hós baba anyukája

2009. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a kórházba azt mondták,hogy kicsit kötött,így javasolják! kb. 2 napig volt rajta,meg elvétve néha-néha! de sokat alszik hason,sokat tornáztatom,meg amikor viszem havonta a gyerek orvoshoz mindig azt mondja,hogy szépen javul,holott nem is adom rá!!! nagyon sok ismerősöm azt mondta,hogy nem adta rá,és még se volt semmi baja!
2009. jún. 9. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is császárral született. Mi az a gumirugi? Terpeszpelenka? Kedves Válaszoló! Te hol szültél, mert nálunk meg sem említették a "gumirugit".
2009. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam, de nem is említették a gumirugit.
2009. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is császárosak vagyunk, de nem is hallottam erről.
2009. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is csaszival szültem, nem is hallottam még erről. Semmi baja a babámnak.
2009. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is az voltam, nem mondták.

Amikor először mentünk ortopédiára, a lelet aljára rá volt írva, h "terpeszpelenka használata javasolt", pedig minden rendben volt. Aztán voltunk még 2 alkalommal, és a váróban az anyukákkal összehasonlítottuk a leleteket. Mkinek uaz volt írva, csak az adatok voltak mások!

Nem adtam a lányomra egyszer sem, semmi baja!

2009. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13:59-es újra

Lemaradt: a "gumirugiról" pedig nem is hallottam még.

2009. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!