Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok nekem, hogy Ti...

Leírnátok nekem, hogy Ti miket adtok egy nap 11-12 hónapos babátoknak? Úgy érzem, elég egyoldalúan etetem.

Figyelt kérdés
Elég válogatós a lányom, még cicizik, de sztem az már semmire sem elég neki, max. szomjoltásra.
2009. jún. 9. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a kisfiam egy éves, és a következőket esszük: reggel tejpép ( még nem adok neki szalámit, lassan elkezdjük azt) Ebédre főzelék (zöldségek, húsival, túró, sajt) Még nem azt eszi amit mi. ebéd után szopi. Délután gyümi, túrórudi (csoki nélkül)Este tápszer. Ha éjjel megébred akkor szopik!!
2009. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 11 hónapos és mindent megeszik amit mi. Mellette tejpépet, gyümölcsöt kap még. Meg néha még főzök neki külön főzeléket ha épp túl fűszereset csináltam magunknak.
2009. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!