Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hos babának milyen gyümit,...

7hos babának milyen gyümit, zöldséget és husit lehet adni? Mivel nek tejet nem lehet, azt mivel helyettesittitek? Köszi

Figyelt kérdés
már ettünk répát,krumplit,almát,barackot,banánt,csirke mellet.mást eddig nem nagyon.1dül nem merek probálkozni.kérlek segitsetek.ja,és ö tejérzékeny,suoval tejes dolgokat,inkább ne.köszi
2009. jún. 9. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
2009. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A férjem tejallergiás, így nekünk is kerülnünk kell a tejet.

Én irattam fel SINLAC-ot és ezzel sűrítem neki a gyümölcsöt főziket. kicsit édeskés az íze és anyatejjel is lehet sűríteni. Ha esetleg nincs tejcid kipróbálhatod a rízstejet is. Ezt lehet bioboltokban kapni.

Ehet már körtét, paradicsomot, cukkinit, salátát (főzinek elkészítve)brokkolit, zellert,spárgát, tököt.

Borsót is ehet héj nélkül átpasszírozva. Én is adtam a kislányomnak, viszont tele lettünk kiütésekkel tőle és kiderült,h. a tejérzékenység a borsó keresztallergiát válthat ki úgyhogy ezzel szerintem óvatosan. Ha nem lesz a babónak semmi baja tőle,akkor adhatod nyugodtan.

Ehet már csirke és pulykahusit is.

És tehetsz a főzijébe egy kiskanál olajat is.

Ízesítheted a főziket petrezselyemmel, kaporral, metélőhagymával is.

Remélem tudtam segíteni.:)


Egy 8 hós kislány anyukája

2009. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!