Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek duci, jól evő...

Mindenkinek duci, jól evő babája van?

Figyelt kérdés
Mindenhol jól étkező, megfelelően gyarapodó babákról olvasok. Vigasztaljatok meg, hogy rajtunk kívül van még olyan baba aki nem akar rendesen enni, nem is duci (nem sovány), és mindig csak a minimumot gyarapszik...persze egészséges vidám baba, csak egyszerűen nem egy dumdum golyó...
2009. jún. 8. 22:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ducinak semmiképpen nem mondanám a kisfiam, de eddig jó evő volt. viszont amióta elindultak kifelé a fogacskák, vannak napok, hogy alig eszik, most pl. még fogyott is. 10 hónaposan volt 73.5 cm és 8.5 kg. A születési méretéhez képest a hossza oké, a súlya viszont az átlag alatt van, de így sem tűnik vékonynak.
2009. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Az Én kislányom is a minimumot hízza mindig, éppen annyit eszik, hogy ne legyen éhes, mert minden más jobban érdekli. 4 hónapos és 5700 gramm. Ettől függetlenül tök jókedvű, mosolygós, huncut baba, és az orvosunk szerint teljesen rendben van, és egészséges!
2009. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hahó! Mi is itt vagyunk! Nálunk még most a 4 hónapos csípőszűrésen is megkérdezte a doktor bácsi, hány hónapos, hogy ilyen pici. Persze, szerintem inkább csak a többi között.... Hát voltak olyanok.... de persze ők ugyanúgy nem tehetnek róla, mint mi. Az én babám 4 hónaposan érte el az 5kg-ot, 60cm. Virgonc kiscsaj, 3ésfél hónaposan már pörgött, semmiről nincs lemaradva. Csak az evés, ami nem a kedvence. Már elkezdtük a gyümiket, azóta kezdte jobban összeszedni magát, de az elején volt, hogy egy hónap alatt 19dkg-ot hízott. És akkor mi van???? Nem éheztetem én!!! És nem rendelésre megy az evés!!
2009. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is mindig azon aggódom, hogy legalább azt 100-120g-ot felszedje hetente. Jövő héten lesz 4 hós és most 5700g és 61cm (3160g és 52cm született). Az első hónapban rengeteget hízott ezért kijön havi átlagban a 150g hízás de azóta csak diktálom bele már amikor nem nevet ki.:))

És nem is szuperbaba. Nem forog ill. semmi olyat nem csinál amit még nem kéne. Csak olyan normáliska ami manapság úgy látom ritkaság számba megy:)).

2009. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

07:41-es vagyok

Megnyugodtam, hogy nem csak az én babám nem hízóbajnok.

2009. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtató hogy nem vagyok egyedül.
2009. jún. 10. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!