Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól aludta át az éjszakák...

Mikortól aludta át az éjszakákat a babátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 22:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A kislányom kb.1 hónapos korától aludt 10-3-ig ,szopizott és aludt tovább kb.8(9)-ig(velem együtt).Ez kb.2 hónapos korától kitolódott 10-kb.4-ig-re utána folyamatosan tolódott.4.5 hónaposan kiváltott 1 étkezést,onnantól aludt 10-5(6)-ig,szopizott és ugyancsak visszaaludt.Most már 7.5 hónapos,10-kb.7(f8)-ig alszik,utána szopizik,fennvan 1.5 órát és visszaalszik f10.-ig.
2009. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
az en lanyom 6 hetes kortol mikor kijott utannunk az apja kulfoldre! addig en 6 hetig rendesen almodoztam egy jo alvasert :))mondtam is az apjanak a telefonba kijosz ejszaka te leszel fent vele ahogy kitette a labat utannunk a lanyom vegig aludta az ejszakakat!
2009. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az én pici lányom 6 hetes korától alszik este 10-fél 11-től reggel 7-fél 8-ig. (Én nem tudtam ennyit aludni,mert fejtem éjjel) Esetleg tudom javasolni,hogy próbáld ki,hogy este a lefektetés előtt gyakrabban eteted. M?i ezt csináltuk 4 hetes korától és 6 hetesen már aludt éjjel. Evett este 6-kor 8-kor majd 10-kor.

Most 8 hós múlt és alszik este 10-től reggel 6-7-ig akkor szopizik,majd alszunk tovább még kb. 2 3 órát. (Viszont nappal nem alszik szinte semmit)

Sok szerencsét és kívánom,hogy hamarosan tudj egy kicsit aludni!:)

2009. jún. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hú de mázlisták vagytok! Kisfiam is hamar átaludta az éjszakát, aztán 4 hónaposan megint kezdett kelni, volt hogy 10 percenként:( Most 5 hónapos múlt, és legalább 3-szor, 4-szer felkel éjjel! Remélem csak a foga miatt!
2009. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az én pici lányom 6 hetes korától alszik este 10-fél 11-től reggel 7-fél 8-ig. (Én nem tudtam ennyit aludni,mert fejtem éjjel) Esetleg tudom javasolni,hogy próbáld ki,hogy este a lefektetés előtt gyakrabban eteted. M?i ezt csináltuk 4 hetes korától és 6 hetesen már aludt éjjel. Evett este 6-kor 8-kor majd 10-kor.

Most 8 hós múlt és alszik este 10-től reggel 6-7-ig akkor szopizik,majd alszunk tovább még kb. 2 3 órát. (Viszont nappal nem alszik szinte semmit)

Sok szerencsét és kívánom,hogy hamarosan tudj egy kicsit aludni!:)

2009. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

2 hónapos korától, este 9től reggel 8-9ig:)

Életemben nem aludtam ennyit mint az utóbbi fél évben:)

2009. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
1 hónapos korától:-)Este 8 .-tól,reggel 7.-ig
2009. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Épp ma aludta át először! 7,5 hónapos, este 8- reggel 7 aludt. Előtte nekünk is sok gondunk volt, nem volt ritkaság az óránkénti felkelés...
2009. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Bocsi!

A jól alvó gyerekek is megszokták érezni a fogzást, a szeparációs szorongást, ami miatt 8 hónapos kortól felébredhetnek éjszakánként... Majd 2 éves korban újabb fejlődésbeli ugrás, akár 3 óránként is ébredhetnek!

Szép álmokat mindenkinek!

Nekünk sajnos nincs benne részünk!

2009. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!