Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak tápszerrel táplált...

Csak tápszerrel táplált babátok mikortól aludta át az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem.
2011. jan. 18. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam csak fél éves kora után.. Addig éjjel is 3 óránként követelte az adagját.
2011. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos korától, ahogy a nagykönyvben meg van írva.
2011. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mi számít átalvásnak? Babám ma 2 hónapos és a tegnapi éjszaka volt az első hogy nem ébredt fel enni. Mocorogni mocorgott, de nem sírt a kaja után.


2.: milyen nagykönyv írja a 3 hónapot? Ezt még nem hallottam.

2011. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem volt 6 hetes a kisfiam, mikor először végigaludta az éjszakát, pedig kis mennyiségű anyatejet is kapott. De nagyobbrészt tápszeres volt.
2011. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nagyobbik két hónaposan, a kicsi félévesen.
2011. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy éves, már nem szopik, két hónapja. Tápszert kap este fél kilenc tájékában és hajnali fél 5-kor ébred, akkor megint tápot, majd reggel fél 9-kor megint tápot, a többi gyümi, főzi, jogi, főzi..és persze rengeteg innivaló. Szerintem nem kell, hogy reggelig aludjon én is felébredek inni éjszaka, többször is. :)
2011. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár az én fiam nem tápszeres volt, azért válaszolok, mert én csak 5 hetes koráig tudtam szoptatni, aztán el kellett apasztanom egy betegség miatt, így mi hordtuk neki az anyatejet, tehát ő is cumisüvegből kapta a táplálékot, nem ciciből. 1 hónapja kap tápszert reggel és este.

Még mindig nem alussza át az éjszakát, bár már 14 hónapos. Sose volt egy jó alvó, már az elején azt mondta a gyerekorvos, ha véletlen hosszabban alszik, fel ne költsem enni! :-) Nagyjából 3 órás alvási ciklusai vannak és a viszkető bőre miatt a nem mélyalvási szakaszában "felvakarózza" magát.

Most ott tartunk, hogy kétszer ébred éjjel általában, és az estek 95%-ában hamar visszaalszik.

2011. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolónak üzenem: Dr. Spock könyve írja, hogy 3 hónapos korban nagy valószínűséggel át tudja aludni az éjszakát.Az én lányom átaludta este fél 10-től reggel 7-ig.
2011. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi! Nem ismerem Spock elveit.
2011. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!