Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek 1 év körüli a babája és nincs fix napirendeteket?

Figyelt kérdés
Nekünk összevissza van, attól függ mikor kel. Ezért nem ugyanabban az időben alszik nappal. Az evés sem fix időpont, mert mivel nem fix az alvás, csúszkál az is. Valamikor délelőtt sétálunk, valamikor délután. A fürcsi az mindig ugyanakkor van, meg az esti rituálé mindig ugyanaz. Szerintetek ez befolyásolja a baba viselkedését, vagy nincs jelentősége?
2009. jún. 8. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 1 éves lesz a babóm 25-én,és nálunk sincs napirend,csak annyi hogy aludni dél körül szoktunk,a kaja akkor van amikor éhes és kéri,mert hiába próbálom etetni,he nem éhes nem fogadja el,az esti rituálé nálunk is mindig ugyanúgy zajlik,8-kor fürdés,kakó ivás,aztán szunya
2009. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is így van...de sztem akinek fix a napirendje, sem azt jelenti, h mindent percre pontosan ugyanakkor csinál...nálunk is minden attól függ mikor kel. Akkor reggeli, utána házimunka nekem, utána egy kis séta, majd irány aludni...majd ebéd, délután még vmi kis progi...fürcsi is csúszkál...attól függ alszik e délután, vagy sem.

1 éves kisfiú:)

2009. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sincs. Reggel 5 és fél 8 között kel, ahogy eszébe jut. A délelőtti alvás ideje is ettől függ. Enni akkor eszik, amikor megéhezik, délelőtt általában nagyon keveset, mert reggel még jó sok a tejem. Van, hogy 10-kor alszik, van, hogy délben. Engem ez csak amiatt zavar, hogy semmit nem tudok tervezni, ha el kéne mennünk valahova, hogy mikor. Este mindig 8-kor lefektetem.
2009. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi 15 hónaposak vagyunk. Totál ez a probléma mint nektek.

Tegnap pl. éjjel 11-kor még játszottunk, mert du 6-kor bealudt és 9-kor birtam felébreszteni.

Most már alszik.

Nappal van amikor 6-kor vagy 8-kos ébred, akkor van reggeli, majd 2 óra múlva uzsi, aztán ebéd délben vagy 2-kor.

Du séta vagy alszik vagy nem.

Nyugodt vagyok, próbálok alkalmazkodni hozzá. Kiegyensúlyozott, jókedvű baba. Annyit pihen, amennyire szüksége van.

2009. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sincsen napirend. egyrészt függ attól, hogy mikor kel reggel, másrészt, hogy napközben nekem mennyi dolgom van. szinte minden nap van intéznivalóm, sokat autózok /vállalkozásunkat koordinálom és nincs kire hagynom így mindenhova viszem magammal/. teljesen kiszámíthatatlanok a napjaink. annyit tudok csak, hogy kb 4 óránként elfárad és alszik, illetve, hogy 5 óránként eszik. igaz, hogy csak 9 hósak vagyunk, nem egy évesek, de nem várható sajnos, hogy nálunk változzon a dolog. én nem veszem észre, hogy bármi gond lenne a viselkedésével. mikor itthon vagyunk, játszunk, nevetgélünk:-)
2009. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!