Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon aggódom. Mikor fogja...

Nagyon aggódom. Mikor fogja megtanulni, hogy ha feláll nem dől el hátra?

Figyelt kérdés
7 és fél hónapos. 3 hete mászik, 2 hete fel is áll az ágynál. Igen ám, de egy pillanatra nem figyelünk már fel is állt. Már 3szor eldőlt hátra, amikor is nem tudtuk elkapni. Félek, hogy baja esik. Meg lehet arra tanítani, hogy huppanjon a fenekére? Vagy magától kell rájönnie? Nálatok, hogy ment, sokára tanulta meg? Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 8. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiam is 7hósan felállt mindenhova, és igen, hiába voltam mellette, már dőlt is, sokszor bevágta a fejecskéjét, de hála Istennek kemény a kis koponyájuk.

Most 8hós, és már járkál a bútorokba kapaszkodva, és sosem esik a seggére, hanem megtanult szépen magától leereszkedni.

De teljesen megértelek, én is betegre aggódtam magam, még bébikompot is vettünk, amit utál... Mármint kívülről szereti tologatni, de benne lenni nem.

Kitartás, hagyd érvényesülni és rájön magától, egy két hét.

2009. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Hagynám én, csak aggódok, hogy sérül a fejecskéje ha sokszor megüti. Remélem hamar túl leszünk ezen az esek-kelek időszakon...

Szép napot!

2009. jún. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!