Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a babám ennyit?

Miért sír a babám ennyit?

Figyelt kérdés
Csak evésnél nem sír,utána viszont folyamatosan. Van elég tejem. Felveszem hogy megnyugodjon de semmi haszna. Tisztába teszm,büfiztetem, fürdetem hogy megnyugodjon de nincs eredmény. Sajnos egy picit hasfájós,de végis sírja az egész napot, aludni nem alszik. Mit tegyek? 5 hetes
2009. jún. 8. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kiviszed setalni akkor is sir a babakocsiban? Miota csialja? Es milyen a sirasa szerinted? Olyan mint, aki csak unatkozik vagy olyan siras mintha fajna valami? Ha nagyon nem tudod megvigasztalni kerj segitseget a vedonotol vagy gyerekorvostol.
2009. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak még nagyon az elején vagy... :)

ilyenkor még én sem tudtam,miért sir egész nap

és én azt csináltam,hogy inkább egésznap cicin volt...

most már 4 hós nyugodt baba

2009. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A levegőn elalszik kb.15 percre utána sír. A sírás változó van olyan amikor gögicsél (mikor már fárad a sírásba),de olyan is amikor torka szakadtából ordít. Ilyenkor azt érzem hohy rossz anya vagyok mert nem tudom hogy Neki mi a jó. Én is sokat tettem cicire először,de túl sokat evett a doktornő szerint. Most megpróbáljuk betartani a kettő/két és fél órát, de még rosszabb.
2009. jún. 8. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Most szokja a külvilágot. Jó meleg otthona volt a pocidba, mostmeg ez a csúnya világ:))) Az én babám 2 hónapos koráig sírt, de azóta napról-napra jobb a helyzet. Kitartás. Érezze, hogy ott vagy mellette, érezzen Téged - öleld, szoptasd.
2009. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

12:32-es vagyok.

Én írtam ezt a kérdést anno.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Mostmár teljesen kiegyensúlyozott a babám, imádunk együtt lenni, teljesen megváltozott. Kinyílt, kacag, sikoltozik, boldog.))))

2009. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy kicsit hülyeség,habár az orvos azt mondta hogy nem rossz ötlet,de nekünk nagyon bevállt.1 hónapos kortól lehet nekihasfájásra adni a Gripe Water nevügyógyszert.Illetve nem is gyógyszer inkább csak gyógyvíz.Elég édeskés íze van ezért a babák álltalában szeretik (legalábbis az enyém nagypon)Nálunk ugyan ez volt hogy nagyon sokat és állandóan sírt.Aztán rájöttem hogy ettől a gripe wter-től megnyugszik.nem azért mert rögtön elmulasztja a hasfájását,sőt lehet azon nem is segít úgy ahogy kéne,de az íze miatt nyugodt lesz.Na már most ugye nem lehet neki mindig adni,hiszen ebből is meg van a limit hogy mennyit szabad egy nap.De ha nagyon sír én belemártom a cumiját egy kis Gripe Water-be utánna amikor olyan a cumi beadom neki,és már nyugodt is.Nekünk bevállt,pedig hidd el a miénk is hiszi bajnok a javából. De ez tutira mindig bejön.Szerintem próbáld ki baja nem lesz tőle.
2009. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bugyolád be puha takaróba és úgy próbáld altani, biztos fáradt azért is sír annyira. Istenem milyen nehéz ez az időszak, de aztán olyan jó lesz."Hajtson háromszög alakúra egy puha babatakarót. Tegye rá háttal a babát úgy, hogy a hajtásvonal a nyakánál legyen. A kezeit rakja a teste mellé és a takaró egyik sarkát hajtsa rá nem túl szorosan a testére. Ismételje meg a másik oldalon." 2 hónapos kortól már a kezeit szabadon kell hagyni. Nálunk ez nagyon bejött úgy aludt minta bunda.
2009. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy a hasikája fájdogál (a meleg fürdővíz is segít rajta, gyengéd hasmasszírozás), vagy éhes még (méred, hogy mennyit sikerült ennie egy -egy szopizásnál, biztos elég-e neki), vagy az is lehet hogy visszabukizza a tejet és az marja a nyelőcsövét. Próbáld ki esetleg etetés után nem vízszintesen letenni, hanem pl a kezedben kicsit függőlegesen tartani, hogy akkor is sír -e .
2009. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... és ne izgulj, nem vagy rossz anya azért mert sír a babád :o) Később könnyebb lesz majd eldönteni, hogy miért sír és akkor segíteni is rajta. Addig végig kell próbálni mindent :o)
2009. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget,mindent ki fogok próbálni, remélem valamelyik beválik és nyugodtabb lesz a babóca.
2009. jún. 9. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!