Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá 10.5 hós...

Hogy vegyem rá 10.5 hós kisfiamat hogy utánozzon? Nem akar se pápázni, se tapsolni, se puszi stb.

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én Kisfiam is ennyi idős. Nagyon sok dolgot csinál már (feláll,lépeget egy kézzel kapaszkodva, kis segítséggel lemászik az ágyról,mindent ért szinte...), de én sem tudom rávenni semmire. gyakran magától integet, pusziszerű nyalogatást nyom az arcomra... Én viszont hiába kérek tőle valamit. talán egyedül a táncolást csinálja, ha kérem. szerintem fogja Ő csinálni,ha olyan kedve lesz, ezen ne aggódj!
2009. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért erőlteted?Az én lányom 12 hós korában kezdett el tapsolni.Magától jött rá.Szerintem így jobban fejlődik.
2009. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet ezt erőletetni. Az egyéves lányom is 11 hónapos kora körül kezdett el tapsolni. Azóta viszont imád tapsolni. A pápázás meg úgy megy, hogy ha van kedve integet, ha nincs, nem. Puszi? Én állandóan puszilgatom, de nem vettem észre, hogy ő próbálna valami hasonlót. Inkább odabújuk... vagy harap, de az másról szól nála.
2009. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!