Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tea vagy ivólé vagy mindkettő...

Tea vagy ivólé vagy mindkettő és mennyi?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám vegyesen iszik teát és ivólevet. MInden étkezés után igényli a 100ml. Jó ez így?
2009. jún. 8. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyon csak ,amennyit kíván,de a víz jobb lenne...
2009. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a víz jobb lenne, hiszen szomjat igazán az olt,

és így később is kevesebb az esélye majd hobbiból édes löttyöket akar inni csak mert finom.

2009. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hos lessz, és napi 100 mili ivolét iszik meg. Többet nem adok neki, mert sztem az böven elég. A teát kiköpi. Napi egyszer eszik gyümölcsöt, amugy csak tápszert kap. Szerintem probáld meg tovább szoptatni, vagy több tápszert adj neki. Én még ennyit se adnák neki legszivesebben, de sajnos muszály. Amugy szorulása van a tápszertöl.
2009. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
UTolsó válaszolónak: mi is így vagyunk hogy innia kell napi 100ml? hát az nekünk édeskevés lenne. Tápszerből semmiképpen nem fogok többet adni így is puffasztja meg szorulása is lenne..
2009. jún. 8. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!