Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam el nappal a...

Hogyan altassam el nappal a 15 hetes kisfiam?

Figyelt kérdés
Elképesztően élénk gyerek, minden érdekli. Ha beviszem egy sötét szobába, akkor a beszűrődő fénycsík köti le. Viszont annyira túlpörög, hogy már álomba sírja magát a 2-3. etetés után. Fogalmam sincs mit tegyek. Suttogót próbáltam (őt bebugyálolálni nem lehet, az ingerszegény környezet nem kivitelezhető), járkálok, éneklek, sétálunk, csendben ringatok, beteszem az ágyba, otthagyom, stb. már minden volt. Félek, hogy baja lesz, annyira nem alszik nappal. Segítsetek légyszi!!! (egyébként boldog, mosolygós, jó evő (hasfájós) baba. Éjszaka jól alszik, és azért nappal is, csak nincs benne rendszer.
2009. jún. 7. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagy egyedül a kiságyba,ha álmos aludni fog.De ha sétálsz,énekelsz neki,akkor előbb-utóbb enélkül nem fog elaludni.,lehet,hogy már most is ez a baja, Nem baj,ha egy kicsit sír.
2009. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én babám is pont ilyen rossz alvó volt. Ő babakocsiban aludt el nagyon sokáig, cumival a szájában. Nekem ez jött be. Ma már azért (16 hós) nincs vele gond.
2009. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
A Suttogoról nagyon meg van a véleményem. Ne hagyd az ágyban, vedd fel, kösd fel akár kendővel, ill. szoptasd, ahányszor nyűgös nyugodtan. Egy 15 hetes babának még erre van szüksége. Sokan cicin, vagy hordozva alszanak el a legkönnyebben. És ne félj, csak attól lesz baja, ha sokat hagyod magára. Hallgass az ösztöneidre!
2009. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!