Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek milyen tápszert...

Újszülöttnek milyen tápszert vegyek? (arra az esetre, ha nem lenne esetleg tejcsi)

Figyelt kérdés
32 hetes kismama
2009. jún. 7. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
nem kell előre tápit venni ha kevés lesz orvos ir fel.
2009. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Sztem semmilyet. Könnyen rááll az ember, ha egyszer úgy érzi nincs tejcsi, közben meg van, csak egy kicsit rá kell hajtani. Gyorsan leszoknak ám a ciciről. Ill. tudatalatidban már most elülteted, hogy tápszer kell...
2009. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nekem eszembe se jutott, hogy vegyek, a múltkor a szülésznő mondta a szülésfelkészítőn, hogy előre érdemes tápszert venni, mert ha esetleg nincs tejcsi, és szombat éjszaka sír a baba, akkor mit csinálunk... ???
2009. jún. 7. 20:53
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan. A tej úgysem úgy megy el, hogy egyik percről a másikra. Szerintem ne vegyél.

Ha pl. már eleve nem is lesz tejed, akkor amíg kórházban vagytok, addig apuka kiváltja, ha meg lesz tejed, és hazamentek, de csökken a mennyiség (ami símán megakadályozható), akkor meg ráértek beszerezni.

2009. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így van,kérdezd meg azt a gyerekorvost,akit választani fogsz(amennyiben még a szülés előtt elmész hozzá.De akkor sincs gond,ha a hazamenetel után találkoztok először,mert köteles 1-2 napon belül kimenni,és akkor úgy is mindent elmond és felír(popsikenőcs,fürdető,ha kell vmilyen spec.krém,lázcsillapító kúp,D vitamin stb.)
2009. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó(21.00) vagyok.Mármint a gyerekorvost,akit választani fogsz.
2009. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor nm veszek előre tápszert! Jó éjt! :)
2009. jún. 7. 21:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Még ne gondolkodj ennyire előre. A kórházban úgyis látod majd, hogy mennyire van tejed, hogy megy a szoptatás. Ha mégsem lenne annyi tejed, akkor fognak adni receptet a kórházban és hazafelé kiváltjátok biztos, ami biztos. De egyelőre még próbálj pozitívan gondolkozni. A legtöbb nőnek megy a szoptatás. És ha mégsem, akkor gondolkozhatsz a tápszeren.
2009. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete szültem. Sajnos csak aznap kezdett tejem lenni, mikor jöttünk haza. A gy.orvos ezt tudta, és felírta receptre a tápszert, amit a kórházban is adtak a kicsinek.

Szóval valóban ráérsz ezen gondolkozni, bízz abban, hogy neked lesz bőven tejed. Könnyű szülést kívánok és boldog babázást!

2009. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kórházbaan adnak receptet, ha kérsz.
2009. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!