Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes kislányomat holnap...

9 hetes kislányomat holnap laborba kell vinnem. Mire számíthatok? Mennyi vért szoktak ilyen kicsiktől venni? Én tartom, vagy az asszisztens?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos sápadtnak látta, kíváncsi, hogy nem vérszegény -e.Hozzáteszem 2 oltást kapott, utána tűnt sápadtnak, egyébként szerintem nem az. Mindegy, egy vérkép nem árt, csak sajnálom szegény picikémet.
2009. jún. 7. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk ugyanezért, ugyanezért, úgy emlékszem 1 ampullával vettek tőle a karjából. Az asszisztens tartja, téged megkér, hogy fogd le a kezét, hogy ne kapálódzon, dokinéni szúr. Nagyon gyorsan megvolt, picit sirdogáltunk, de semmi dráma. De hallottam már olyat, hogy nem találták meg elsőre a vénát, akkor sajna kétszer szúrnak. :((

Másnap már mehetsz az eredményért.

2009. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A Rókusba kell mennem, remélem ott is a karjából veszik. Szomszédunk mondta, hogy ne lepődjek meg, ha a fejéből vesznek vért. Remélem nem onnan fognak.
2009. jún. 7. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A fejéből a legkönnyebb, nem egy szép látvány, de kevésbé viselte meg az enyémet, mint mikor a karjából vették. FONTOS! Sok teát vagy vizet vagy tejet vagy bármit ami folyadék, adj neki előtte!

2009. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Túl vagyunk rajta, a fejéből vettek. Pont előtte evett a kocsiban (megszoptattam), meg sírt is, ami ilyenkor jó, így viszonylag gyorsan végeztek.
2009. jún. 8. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!