Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tápszer hasonlít...

Melyik tápszer hasonlít sűrűségben legjobban a Humana Baby-fit 2-re? Sehol sem tudok venni, kellene valami helyette.

Figyelt kérdés

sziasztok! a fiam nagyon bukós baba volt, 6 hónapos kora óta a baby fit 2-es vált be. elég sűrű ahhoz, hogy ne jöjjön vissza, de nem annyira, hogy ne igya szívesen a babám. az ízét is imádja, szereti a banánk.

Van ötletetek mit vehetnék, ha nem tudok hozzájutni a baby fit-hez? már nagyon sok helyen néztem, se drogéria, se gyógyszertár, már brendon sem...

Köszi,ha válaszoltok!


2009. jún. 7. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tápszer helyett adjál neki főzelékeket. Sokkal jobban lakik tőle. Az én kislányom most lesz hat hónapos és már két hónapja gyümölcsöket és főzelékeket eszik. Reggelire iszik tápszert a BEBA HA. A gyerekorvos kiírja receptre és olcsóbban megkapod. Nekünk bevált. Remélem tudtam segíteni.

2009. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A főzelék nem pótolja a tápszert(első válaszolónak)Sztem nézd meg a Humana honlapján,h hol lehet kapni(a Nestlé oldalán fent van,h melyik boltokban forgalmazzák a termékeiket)Esetleg írj nekik emailt,hátha tudnak segíteni.
2009. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Most olvastam a honlapjukon,h megnyílt a gyermekkosár.hu webáruház,ahol megrendelheted a Humana termékeket,amit akár házhoz is szállítanak.
2009. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a rossmann-ban van ilyen fajta tápszer.nálunk van már láttam nem egyszer és ugyan annyi mintha receptes tápi
2009. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is humanát eszünk csak a 3-at de a Rossmannba mindig van és kapsz tápit, és ha gyüjtőd a pontokat akkor még kedvezményt is igénybe tudsz venni.

üdv 1 éves baba anyukája

2009. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! a gyerekkosártól rendeltem már, de 2-est most náluk sem lehet.

se a rossmannban, se a dm-ben nem lehet most (nálunk legalábbis) kettes baby fit-et venni :(

Egyébként csak reggel és délután eszik tápszert, egyébként gyümölcs, főzelék és tejpép a menü.

viszont főleg délután fontos, hogy ne bukja vissza a kaját :(

Köszi még egyszer!

2009. jún. 8. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Most juttot eszembe h volt olyan h én is nem kaptam probáld meg a patikéban nem drágább mint máshol és ha aznap nincs másnapra tudnak rendelni nektek.
2009. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!