Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapos tápszeres...

Három hónapos tápszeres babátok hány óránként eszik?

Figyelt kérdés
nekem van,hogy csak 5-6 óránként két! hiába adom neki 3,5-4 óránként,a felénél megáll! ez így rendben van? normális,hogy egy nap csak négyszer eszik! tegnap volt olyan is,hogy 11 után,csak 17-kor evett!!! ja és csak 120 ml-t eszik meg!!!
2009. jún. 7. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk pedig az a probléma, hogy mióta betöltötte a 3. hónapot 3 óránként enne, éjszaka is. Általában egyszerre ő is 120 ml-t eszik meg, este 150 ml-t. Azóta van nálunk ez a helyzet mióta tápszert váltottunk. Most a BEBA 1 Aktívot eszi, lehet ez jobban ízlik neki, mert a régiből (Beba HA Start Aktív) már nekem sem akart enni, bele kellett könyörögni.

2009. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mi milupa milumil ha startot eszünk!
2009. jún. 7. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem lehet már nem ízlik neki, váltsatok. Mi most kezdtük el a gyümilevek kóstolását, már az almán túl vagyunk :)
2009. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ugyan mi már 13 hósak vagyunk, de tápszeresek voltunk mi is. az én lányom ebben a korban fel sem kelt enni éjszaka, ő is keveset evett, volt, hogy átaludtam véletlenül a kajaidőt mert ő is szundikált.nagyon ritkán sírt, hogy ő éhes. hát szerintem ilyen a babód, nálunk eddig meg is maradt a rossz étvágy, most is keveset eszik.azért kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt szerintem ők mit mondanak.
2009. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utcsó vagyok, eddig jól evett? mert ha igen akkor tényleg lehet, hogy tápit kell váltani, de ha nem sír, hogy éhes akkor akkor valszeg elég nei ennyi.
2009. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!