Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumival a szájában altathatom...

Cumival a szájában altathatom a 3 hetes babát?

Figyelt kérdés
Háton vagy oldalt fekve szoktam altatni és attól félek,ha bukik,visszanyeli vagy megfullad...
2009. jún. 7. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Altathatod. A cumitól függetlenül ki tud folyni a bukás.

Sőt, én azt olvastam, hogy a baba lelkivilágának megnyugtatásán kívül még van egy jótékony hatása a cuminak: ha a baba alvás közben cumizik, akkor kevesebb a bölcsőhalál esélye, mivel a cumi érzése a szájában ritmikus mozgásra, szopásra ösztönzi, így valószínűleg nem fog elfelejtkezni a levegő vételről közben.

2009. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
El sem hiszed,mennyire sokat segítettél ezzel a válasszal!Köszönöm!
2009. jún. 7. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előző anyukának, ezt én is most olvastam pár napja. Én is rögtön megnyugodtam tőle, mert az én kismókusom 2 hetes korától csak cumival hajlandó aludni.
2009. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én babám nem szopcsizik,cumisüvegből eszik,de a szopcsizási ingere miatt még inkább szükség van a cumira.Köszönöm neked is!
2009. jún. 7. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 3hetesek vagyunk, sajna nem tudom a kicsit szoptatni, ezért neki is nagyon kell a cumi, ö is azzal alszik el. anyós szerint nem jó, hülyeséget csinálunk vele. de a kicsin látom hogy nagyon megnyugtatja! Jó egészséget mindenkinek:)
2009. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!