Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan koszos a babám...

Állandóan koszos a babám körme, de a keze meg mindig a szájában lenne, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gondolom most kezdi el felfedezni a kezét, mert állandóan azt eszi (akkor is ha nem éhes és nem fáj a hasa), viszont nem tudom mitől, de koszos a körme. Pedig sem ő, sem én nem vagyok koszos, és vágom is neki becsülettel. Nem lesz tőle baja? Hogy tudnám tisztán tartani a kis körmeit?
2011. szept. 11. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám körme csak akkor piszkos ha tul hosszu. Szőnyegetek van?
2011. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még csak 2 hónapos, napközben pléden van az ágyon. Lehet, hogy attól? Nem tudom nagyon rövidre vágni, mert nem fér be alá az olló.
2011. szept. 11. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
AZ én kislányomnak csak azóta piszkos a körme alatt mióta mászik mindenhol.Nem lehet hogy poros a pléd és ugy "szedi "fel a koszt?
2011. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja azt elfelejtettem mondani,hogy szerintem nem lesz tőle semmi baja.Az én lányom is tömi rendesen a kezeit a szájába(fogzik)És semmi baja sincs tőle.

Azt mondják 2 kg koszt meg kell ennie egy gyereknek évente:)))))))

2011. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg körömcsipesszel

én is azzal vágom mindegyiknek jó rövidre lehet vágni vele .-) igaz kell kicsike gyakorlat hozzá

azért is lehet a szájában a keze mert mondjuk már viszket az innye


baja nem lesz

nagyanyáink mondták h egy gyerek akkor lesz erős ha évi 1kg kosz megeszik .-)))

no azért nem kell etetni vele .-DDD

tisztítani egy nagyon puha kefével próbáld meg akár egy babafogkefe is jó picike szappannal

2011. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
pff akkor 2kg -- egye fene legyen annyi .-DDDD
2011. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

de remélem nem a fogai jönnek...

2011. szept. 11. 12:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ööö a lányomnak anno 3 hónaposan jött ki az első

a fiamnak 3,5 hónaposan


ki tudja ......

2011. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a nyála folyik ezerrel, de 1 hete nem mondta a doktornő, hogy jönne, igaz nem is kérdeztem...
2011. szept. 11. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:

11:46-os vagyok

Az én lányom is 2 és fél hónapos korától szenvedett,viszont 7 hónapos elmúlt amikor kijött az első foga.

2011. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!