Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen úszópelenkát ajánlotok?

Milyen úszópelenkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most 13 hónapos a kislányom, és szertnénk majd strandra menni, meg a Balcsira. Nézegettem az úszópelusokat, de tanácstalana vagyok. A Brendonban van olyan vízhatlan anyagból készült bugyi szerüség, de az összes pelenkagyártó cégnek is van ami olyan csomagban van mint a pelneka.


Például az alábbi pelenka milyen? És kell alá rendes pelus is? Vagy hogyan van ez?


[link]


Vagy van még ez:


[link]



Ugyan azt írják, hogy nem kell alá semmi de ki tudja igaz e?Ja és van olyan fürdőrucija is a kislányomnak ami belül műanyaggal bélelt. Milyet vegyek és hány darabot? Ja és van valami méretezése is?

Bocsánat ha hülyeségeket kérdezek, de semmi tapasztalaom. Előre is köszönöm.


2009. jún. 7. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az általad említett pelusok alá nem kell semmi. Mi kaptunk kölcsön egy olyat ami az első linken látható, de soha nem próbáltuk. Én jobban bíztam az eldobhatós egyszer használatos úszópelusokban.

A DM-es úszópelenka nekünk tökéletesen bevált, azt hiszem 2 féle méretben kapható. Olyan mint egy sima nadrágpelenka, csak nem ázik el a vízben. Nem utolsó sorban az ára is kedvező. :) (Ha jól emlékszem 10-12 darabos 1000 párszáz forintért.)

A Huggies és a Libero is gyárt eldobhatós úszópelusokat, de szerintem kb egy minőség mindegyik csak az ára más.

2009. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is eldobhatót használuk-Huggiest,de a Dm-es is nagyon jó-ugyanis a kaki nem jön ki ebből,de a pisi kifolyik!9 hónapja visszük az 1 éves fiamat úszni,és a múltkor ilyet próbált ki az egyik anyuka(gondolta ez jobb)Egyszer csak a folyt a baba lábán a pisi...igazság szerint kellene,de ha ez alá még normál pelust is adsz,nem fog tudni mozogni.Sztem az eldobható,1x használatos sokkal jobb.A Huggies drága,de a DM-es úszópelus sokkal olcsóbb.A 10 db-os 1000 ft körül van
2009. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem az általad belinkeltből nem jön ki a kaki,de a pisi igen(az eldobhatóból semmi)
2009. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, akkor veszek én is DM-es eldobhatót. Szép napot nektek.
2009. jún. 7. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!