Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba nem integet, nem...

1 éves baba nem integet, nem tapsol. Baj lenne?

Figyelt kérdés

Igazából semmi "különlegeset" nem csinál.

Nem mutogatja a testrészeit, nem mond semmit csak, hogy mamama, nemnemnem.


Én értelmes, figyelmes, jópofa babának látom, aki már jó egy hónapja gyönyörűen sétál, előtte 3 hónapot mászott.

Huncutkodik, elbúj, a nemet érti, abbahagyja, ha rászólok.


De ezeken kívül semmi egyebet nem csinál.

Ez gond lehet?

Épp 1 éves.


2012. febr. 25. 22:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Kisfiam sem tapsolt és integetett 1 évesen. De most sem, szinte soha nem integet senkinek, pedig 3 éves (de köszön).

Ő okos, akaratos, állandóan futkározó rosszcsont.

Érdekes. És beszélni is 2,5 évesen kezdett, mostmeg már mondókázik egyfolytában és soha be nem áll a szája.

Lehet, hogy genetika???

2012. febr. 26. 16:57
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem pápázik, érti, de nem hajlandó. Tapsolni magától kezdett el. Ezzel is úgy vagyok ,hogy mutatok neki sok mindent, aztán majd ha kedve lesz, csinálja. Végül is (bocs a kifejezésért) nem idomított lények, hogy mindig azt csinálják, amit mi kérünk, nem? :o) Ettől még nagyszerűen fejlődnek, és okosak, csak mindenki a maga tempójában.
2012. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%
de hülye vagy -.- tök értelmes gyereked van. jajj semmi különlegeset nem csinál.... pfffffff!!!!!
2012. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, ne csodálkozz ha szegény kérdező parázik. Ezen az oldalon eszméletlenül sok fél évesen járó, 1 évesen folyékonyan beszélő szuper gyerek anyukája megfordul ám. A normálisan fejlődő gyerekek anyukái pedig azt hiszik, hogy az övék le van maradva. :-(
2012. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
xD na de ez: nem mutogatja a testrészeit! >< >o< besírok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem értem ezen miért sírsz be. A testrészek mutogatása azt jelenti, hogyha megkérdezik tőle hol a fejed, a füled, orrod stb. akkor azt a kezével megmutatja. Ez egy játék a kisgyerekkel és persze ha még 1 évesen nem tudja megmutatni az nem baj. De ebben szerintem semmi nevetséges (vagy siralmas) nincs.
2012. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!