Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdtétek...

Mennyi idősen kezdtétek biliztetni a babátokat? Mennyi idősen lett szobatiszta?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van értelme elkezdeni, mikor a délutáni alvás után száraz a pelusa.

Egy dokumentumfilmben láttam. Mi még csak 8hósak vagyunk, de majd ezt fogom én figyelni.Van benne valami.

2009. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hósan kezdtem. Általában ebéd után kakilt, így ebéd után mindig ráteszem. 90%-ban belekakil, belepisil.

Én azt gondolom, hogy ha időben rá van téve, később kevésbé ellenkezik majd, mikor már tudatosan el tudja dönteni, hogy ő erre nem akar ráülni.

A tudatos ürítés állítólag másfél év körül áll be-sokan azt mondják, ez előtt nem érdemes rátenni-nem értek egyet.

Lányom 1 éves, éjjel alig van már pisi a pelusában.

(a délutáni alvás után nem szoktam azonnal tisztába tenni, mert előtte teszem tisztába)

2009. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 2. válaszolónak! Én sem értek egyet a másfél éves kor előtt nem érdemes tisztába tenni elvvel. Én 7 hós elmult mikor kezdtem, most lesz 10 hós és a kaki már 90%-ban csak biliben van. Reggel ha leveszem a pelust bilizik és akkor kakil is. Mikor meg leveszem róla a pelust tisztábatételnél akkor is 90%-ban belepisil a bilibe. Lehet, hogy ez még nem tudatos, de akkor is kevesebb megy a pelusba. Mikor meg eszik és nagyon elkezd hadonászni akkor már tudom, hogy kakilnia kell ráültetem és nyomizik is. Nagyon ügyes!
2009. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi 10 hosan kezdtuk. a kaki stabil idoben szokott lenni reggel, néha délben, ilyenkor mindig ráultetem. része lett a napi szokásoknak - reggeli elott és ebéd után bilizunk, sés tetszik is neki. Most hogy jo idok voltak, tobbszor rátettem, ill. hagytam kicsit pelus nélkul szaladgálni (15 honapos a kicsi), szerintem így fogunk tenni nyáron is. Nem surgetem a szobatisztaságot, de szerintem semmi rossz nincs abban, ha szokja a dolgot, már ha tetszik is neki. a második válaszadoval értek egyet.
2009. jún. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!