Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen főzeléket adtok 9-10hós...

Milyen főzeléket adtok 9-10hós babátoknak?

Figyelt kérdés

Az én babám nem nagyon eszi meg a főzelékeket, inkább levest szoktam adni neki.

Az üveges főzeléket meg abszolút nem szereti.


2009. jún. 6. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére az enyém nem válogat, pedig 6 hónapos koráig kizárólag szopizott. Ha boltit kap, azt is megeszi, ha én főzök neki, az is jó. Főleg azóta, hogy húst, sajtot is teszek bele. Addig nem evett meg egy egész üvegnyit, azóta általában az egész lemegy. Persze vannak rosszabb napok is, amikor csak fél adagot eszik meg... Ilyenkor bepótolja a szopival. Mivel szépen fejlődik, engem nem aggaszt a dolog.
2009. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi is szopizunk reggel és este és napközben ha nem ízlett a kaja és igényli akkor is.
2009. jún. 6. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen leveseket adsz a babódnak, és hogyan adod?

Mi is kilenc hósak vagyunk. Boltit eszik, mindent, ami a korának megengedett. De jó lenne már végre főznöm is neki. Anyagilag egyre megterhelőbbek a mennyiségek.

2009. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!