Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós babátoknak milyen főzelék...

4hós babátoknak milyen főzeléket adtatok? Tápszeres a kislányom és bébi ételt már adtam neki gyümölcsöset természetesen. De főzeléket milyet adjak neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem főzelékhez még kicsi, megterhelné a pocakját, kóstoltass vele almát, barackot, meggyet, krumplit, répát, céklát, majd ezeket keverd :)
2011. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg sütőtököt, a főzelékkel még ráérsz egy pár hetet.Persze attól is függ, hogy mikor kezdted.

Én már adtam főzit az enyémnek 2 hete, akkor volt 4,5 hós, de mi 3,5 hósan kezdtük a hozzátáplálást.

Üveges kecskeméti burgonyafőzelék volt pulykahússal azthiszem és imádtan.De kapott gesztenyepüré-alma csirkehússal elnevezésűt is.Ezek 5 hós kortól vannak.Persze jobb és olcsóbb is ha magad főzöl neki, most sok idény gyümölcs és zöldség van!

2011. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!