Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki ilyen triciklit?

Használ valaki ilyen triciklit?

Figyelt kérdés

Ugyan ezen az oldalon több is van de kiváncsi vagyok a véleményekre/tapasztalatokra!

[link]

(Most 13 hónapos a kislányom és gondoltam tavaszra veszünk Neki valamilyen triciklit.)

Köszönöm a válaszokat!



2012. febr. 25. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel a triciklikkel az a helyzet, hogy pedálozni nem fog tudni, neked kell majd hajtanod. Semmije nem fog fejlődni, edződni. Biciklizni ezen nem fog megtanulni. Nagyjából olyan lesz, mintha babakocsiban tologatnád. A pedálozás bonyolult, összetett dolog még ebben a korban. Nekem ez a véleményem. Egy kismotorral jobban jársz, azon legalább mozog, és tudja magától hajtani, nem anyukának kell tolni.
2012. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk olyan van ami a második képen látszik. Nincs lábtartója, nincs leesés elleni karika a derekán, csak egy heveder amivel az üléshez lehet "rögzíteni". Nagyszülőktől kapta 1 éves szülinapjára, hozzá sem tudott konyítani a lányunk, a lába messze van a pedáltól, azt sem tudta mi az, hogy tekerni. Most 2 éves, még mindig nem vettük elő, talán tavasszal vagy nyáron, de lehet, hogy még akkor is nagy lesz.

Ha mindenáron triciklit akartok venni, akkor olyat amin biztonsággal tud ülni a baba, viszont akkor meg teljesen úgy működik mint egy babakocsi. Ő csak ül, Te pedig tolod.

A kismotor sokkal jobb, azzal tényleg fog tudni menni, bár ennyi idősen a lányom még csak a bébitaxit tudta használni. Olyan 15-16 hónapos korától motorozott.

2012. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neki még kicsi az ilyen tricikli.

Az enyém 2 éves volt, mikor kapta, eleinte tologatni kellett, de meg kell cáfoljam az első válaszolót, pár hét után úgy tekert vele, mint a villám, nem győztem utána szaladni.


A lányomnak 1 évesen valami hasonló volt, csak kacsa.

[link]

Tök jó volt rövid távon, de szerintem ez sem az igazi, ezt még úgysem tudta tekerni. Sőt valamikor 2 éves kora körül érte csak el a pedált.


Ami nekünk a legjobban bejött a kismotor.

A fiam most 13 hónapos, ő most kezdett el őrölt módon tekerni a négykerekű kisautóval.

Valami hasonlóval:

[link]

2012. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Mi most vettünk ilyet kislányunk 1 éves szülinapjára. 1 hét múlva fogja megkapni, de már összeraktuk, nagyon jól néz ki. Persze hogy nem fogja hajtani és tudom hogy nekem kell tolnom, de mégsem babakocsi! Ezért már nagyon várom. Abban is szépen elücsörög (remélem!), elnézelődik. Utána le lehet szedni róla a tolókart, kiesés gátlót és még jövőre is tudja használni.

Én is néztem a Brendon oldalán, de ezek nekem nem tetszenek.

Ja és itt is megkérdeztem, mindenki erre szavazott, sok mindenkinek van ilyen, meg vannak vele elégedve.

2012. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van, mint a 4-es válaszolónak. 10 hónapos korában kapta a kislányom, most 18 hónapos, minden nap használjuk szinte a triciklit, csak a hóba nem mentünk ki vele. Szuper!
2012. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. febr. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!