Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire volt gáz az első...

Mennyire volt gáz az első napotok otthon első babásként?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok. Első babámmal most engedtek haza, és tiszta para vagyok.
2009. jún. 6. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az első hét nagyon könnyű volt. Kislányom csak evett és aludt. Én valahogy nem voltam parás sem a fürdetés, sem más miatt. Ráadásul nagyon ügyesen szopizott. Aztán a következő 4 hét gáz volt. Kicsikém "öntudatára" ébredt, nehezen szokott hozzá a külvilághoz, és sokáig tartott mire kiismertem, mikor miért sír. Alig aludt,
2009. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
és (utolsó vagyok, valamit elnyomtam) folyton nyűgös volt. aztán másfél hónapos kora óta viszonylag simán mennek a dolgok. Most 4 hónapos, és már teljesen egymásra hangolódtunk. Nyugi, nem lesz semmi baj, néha-néha ki fogsz akadni, biztos sírni is fogsz, de egy mosoly a babádtól, és elfelejtesz minden "rosszat".
2009. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönök minden biztató szót!
2009. jún. 7. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!