Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes a babám, mikor vihetem...

1 hetes a babám, mikor vihetem le sétálni? És társaságba? Többi baba közé?

Figyelt kérdés
Mindig nagy társasági ember voltam, most egy hét után már úgy érzem megőrülök a bezártságtól.
2009. jún. 6. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Èn 3 hetesen vittem elözször nagy bevása´rlásra.Téli baba volt,január 30.-án született a lányom,de 2 hetsen ma´r kivittem sétálni.-volt kinnt.

Nyugodtan vidd ki a levegöre,csak öltöztesd idönek megfelelöen,és vigyázz a széllel.

Jó sétát.

A társasággal még várjál,mert nagyon gyenge a babád imunrendszere.

2009. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! Az én babám holnap lesz 3hetes, és valahogy én is igy vagyok mint te. minden nap kiviszem egy kicsit a levegöre, napról napra több idöre, de hosszabb sétára, meg társaságba még nem. azzal megvárom a 6hetet. Minden jót!
2009. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjetek sétálni nyugodtan. Még ód a szélsőséges időjárástól a fejére MINDIG tégy sapkát, melegbe vékonykát, hogy a fülei védve legyenek.. Hőségben is húzz rá zoknit és takard be legalább a hasiját! Társaságba még ne menjetek legalább 1 hónapos koráig. Nagyon könnyen összeszednek ilyenkor bármi!!! Jó szórakozást!!!! 3,5hós baba anyukája
2009. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kiviheted, de nem kell túlöltöztetni, arra vigyázz. Én már egy hetesen lesétáltam vele anyukámékhoz, ők 4 utcával laknak lenntebb mint mi. És pár hetes volt mikor mentünk bevásárolni.

Szerintem nem kell félteni a társaságtól, mert annál rosszabb, hagy szokjon minnél hamarabb hozzá a társasághoz és akkor nem lesz félős baba.

2009. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy értékelni fogja a társaságot...:)de nagyon ráér még az!!!Sétálni hamarosan lehet, de az egészségére tényleg vigyázni kell.Nem hiába van a 6 hét gyermekágy, azt jobb betartani.Most anya lettél, el kell hogy foglaljon ez az új érzés-van mit csinálni, nem?
2009. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ahogy hazajöttünk a kórházból, 5 naposan sétáltunk. Védőnői utasítás volt, ugyanis besárgultunk, és a napfény segít hogy lemenjen. Első nap 15 percet, második nap fél órát, és így tovább. 1 héttel később már végig kint voltunk 2 szopi közt, kb 2-2,5 órát. Ha mindenképpen emberekkel akarsz találkozni, hívd őket sétára, a friss levegőn kisebb az esélye hogy elkapjon valamit a babó mint a lakásban, ráadásul ha a kocsiban szunyókál, akkor legalább nem akarja majd mindenki kézbe venni meg megtapizni... azt egyelőre még ne engedd!
2009. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!