Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 10 hós kisfiamma...

Mit csináljak 10 hós kisfiammal, amikor evés előtt az etetőszékben elkezd ordítani és kiüti a kanalat a kezemből, pedig éhes?

Figyelt kérdés
Ha adok neki játékot, akkor megnyugszik, de pár perc múlve elkezdi ledobálni, és csak akkor eszik,ha felveszem neki. De ha felvettem újra ledobja és .... Ha nem veszem fel, akkor kezdődik a hiszti.
2009. jún. 6. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdekli annyira az evés, mint a játék...:( nekem most két napja 7,5 hósom csinálja ugyanezt. Ha nem játszunk közben valamit teljes szájzárat kap és semmit nem eszik, ha már felnegy bennem a pumpa és elkezdem eröltetni, érthető módon sírni kezd...:( ma fél megoldásként azt találtam ki, hogy adok a kezébe kanalat, amit mindig be akar kapni, mikor nyitja a száját, beletolom a gyümit/ főzit. Igy hang nélkül megette a kivánt adag háromnegyedét, ami a tegnapelőtti nullához képest boldogitó eredmény:) próbáld ki, hátha ez a " műkanalazás" bejön, én is várom az ötleteket, mert ez volt a rémálmom, hogy kaja közben is a játék a központ és nem eszik igy valami szépen, holott pár napja semmi gond nem volt:(
2009. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adj a kezébe egy kanalat,te pedig etesd a másikkal.

Nálunk is ez volt,de kinöttük :)

2009. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!