Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen pépet add a babájának?

Ki milyen pépet add a babájának?

Figyelt kérdés

Kéne egy két ötlet.Tejpépet még nem adnék csak pépet.

Eddig Sinlak pépet evett.Most 8 hónapos.


2009. jún. 6. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
hogy érted ezt? Sinlacot evett, az tulajdonképpen tejpép, csak kicsit másfajta. Gyümölcspépre gondoltál? esztek már mindenféléket? vagy hol tartotok?
2009. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Ezt én sem értem...mert ha 8 hós lassan darabos ételt is kaphat(amennyiben gyümölcs,zöldség,hús pépesítésére gondolsz).Ha meg tejpépre,azt meg ilyenkor kell csak igazán adni(azt írod azt még nem adnál neki)Ha a tej miítt nem akarod,ne aggódj,ezekben feldolgozott formában van,az allergén anyagokat kivonják belőle,ezért is lehet adni a babáknak(vagy HA-st kell venni)És bizonyos értelemben a Sinlac is tejpép.
2009. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi de a Sinlac az nem tejpét,ö pép.Nincs benne tej. Tejpépet nem ehet 1 évesig,sem tejes tápszert.HA eszik,abban nincs tej.

Olyanra vagyok kiváncsi ahol a dobozon azt irja: PL. vaniliás pép,vagy irja a HA-t.Ne legyen benne tej.A MILDI-nek azt hiszem nincs mert ezokat neztem és mind TEJPÉP.

2009. jún. 6. 09:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Énn pont most vettem Humana HA pépet mert mi is tejérzekeny gyanusak vagyunk.
2009. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a Holle pépeket? Csak gabonát /glutén mentes is van/ rizs, kukorica és köles. Én ezeket szoktam gyümivel keverni. Tegnap vettem bio boltban rizstejet, 1/2 l 310 Ft. , most ezzel fogom neki készíteni a gabona pépet. A bio boltokban nagyon sok jó ötletet tudnak adni tejet nem használó anyukáknak. Legalább 8 féle tejpótlót kínáltak. Jó étvágyat a babádnak!
2009. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tejpépet lehet adni a piciknek kornak megfelelőt.Tejet nem lehet adni 1 éves korukig.Én vagy uzsira,vagy estére szoktam adni Neki.Nagyon finom,imádja.A tejről annyit,hogy régen nekünk azt adtak tápszer helyett.4 hónapos korom óta tejet iszom :D:D Semmi bajom :))) Szóval én rizses tejpépet adok,és sárgabarackosat.Majd most jön a kekszes,piskótás.Most leszünk fél évesek :)
2009. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milupa HA rizspép. tuti nem okoz allergiát a babádnak. orvos írta fel. receptre 700 ft.
2009. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a Holle pépeket nem ismerem,de hétfön megnézem és vesek. A HA pépeket gyogyszertárban lehet kapni csak? Néztem a DM-ben és csak tejesek voltak.

Valaki irta a tej adási tanácsokat!

Én is tudom,ö már második baba és az első a tejpépen nött föl ami baj lett.

A doki kért meg hogy ne adjak a babának.Köszi.Igy Mildit pl. nem kaphat,hiába olcsó és finom,a fiam kedvencei voltak.

Majd a lányom is kap 1 év után.

2009. jún. 6. 11:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is uszira adom,de a Sinlac mellé szeretnék valami mást is.Egy hét Sinlsc és egy hét xy.és egy hét megint valami más,majd megint Sinlac.
2009. jún. 6. 11:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a HA tejpép az gyógyszertárban vehető, de feliratni dokival nem muszáj, simán megveheted.
2009. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!