Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szedjek hajhullás ellen?

Mit szedjek hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
tudom hormonális, de ha igy folytato,m nem lesz hajam. amikor mosom folyamatosan hullik, és látom ahogymely a vizzel. rengeteg kihullot. mi az ami gyorsan használ?
2009. jún. 5. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sörélesztő segített. B-vitamin bomba, mindkettőtöknek jót tesz, ha szoptatsz. Azt nem mondom, hogy egyik napról a másikra hat, de pár hét alatt jobb lesz a helyzet, legalábbis nekem segített. Előtte nálunk is mindent az én hajam borított a szőnyetől a padlóig, a hajmosás meg egy rémálom volt. Ma már jobb a helyzet, pedig 9 hónapja szoptatok és a hajhullás normalizálódott.
2009. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek: akkor nem biztos, hogy a sörélesztő segített, mert hetek alatt normaizálódik magától is a helyzet. Nem a szoptatás teljes ideje alatt hullik, hanem olyan 2-3 hónappal szülés után kezdődik és 1-2-3 hónapig tart.

Én 9 hónapig szoptattam az elsőt, nem hullott végig, amikor hullott, akkor viszont nagyon. Most megint szoptatok, megint hullik...

2009. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De érdekes! Nekem is 3 hós volt a babám amikor elkezdődött. Remélem tényleg jobb lesz magától hamar. Szerintem se szedj rá semmit...tök felesleges. Ne izgulj marad hajad!! Azt olvastam, hogy terhesen meg nem hullik semennyire és ilyenkor csak a "felesleg" egy le. Nekem nagyon dús lett hajam és a régit jobban szerettem. Csak az a baj, hogy az egész padlót beteríti plusz a gyerek száját hiába van felfogva mindig.
2009. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Flavon Kids.

Szuper jó a hajhullásra is (legalábbis nekem teljesen visszaállította), és kifejezetten terhes, szoptatós kismamáknak illetve gyerekeknek van!

2009. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hetek, 2-3 hetet jelentettek...(1. voltam) Tudom, hogy igazán magától is elmúlik, kb. a 3-6. hónap között jellemző a hajhullás.
2009. jún. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!