Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatti hajhullás...

Szoptatás alatti hajhullás esetén szabad-e daueroltatni, festetni?

Figyelt kérdés
Vagy az még ront a helyzeten? Lassan 4 hós a babám, kb. 2 hete kezdett el hullani a hajam, de valami kriminális mennyiségben. A terhesség alatt nekem nem lett több hajam, úgyhogy nem a felesleg távozik. Varga cseppeket használok, de eddig semmi változás.
2010. ápr. 10. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Én egyáltalán nem ajánlanám egyiket sem.Ahogy írtad is igen rontanál a helyzeten.

Nekem is iszonyatosan hullott a hajam,néha már sírtam is annyira kész voltam.De ez természetes a szoptatás alatt,ne izgulj meg fog állni a hajhullás amint már nem szoptatsz.

Szedtem rá(doki írta fel)vas-folsav keveréket.

Már 3 hónapja nem szoptatok,és képzeld már nőnek a "babahajaim"!

Nyugi,kitartást neked!Jó babázást!


Üdv,7,5hós baba anyukája

2010. ápr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én festettem, és nem hullott jobban a hajam tőle.Nagyon hullott a hajam, már látszott felül, hogy kopaszodok.Elkezdtem napi kétszer neo-ferro folgammát szedni, egy hét múlva normális lett a hajhullás.

/Z/

2010. ápr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon hullik, pedig én csak 3 hétig tudtam szoptatni. A fodrászom a Biovanné-t ajánlotta, bár azt nem tudom, lehet -e szoptatás alatt szedni.

2010. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még csak két hete hullik a hajam, de a halántékomnál már majdnem tiszta kopasz vagyok. Eléggé megviseli ez az embert.
2010. ápr. 11. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Mivel ezt a hajhullást a hormonok o9kozzák, így aztán sokat nem tudsz vele kezdeni. Sem a dauer, sem a festés nem fog rajta rontani. [link]
2010. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is most voltam épp fodrásznál a héten és kérdeztem hogy ha nem festjük be akkor kevésbé hullana-e és mondta hogy nem:(
2010. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!