Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a környezetedben aki...

Van a környezetedben aki bölcsőhalál miatt veszítette el babáját? Mikor, mennyi idősen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 20:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
21:17-es vagyok. Nekünk azt mondták azon a helyen, ahol a babamérleget béreltük, hogy ők már nem foglalkoznak légzésfigyelő bérbe adásával, mert volt már belőle bajuk. Bár elromolhat egy gyári is, de az elsőre mindjárt csak a tiéd, nem használták előtte ki tudja mennyien, tehát kevesebb az esélye, hogy elromlik. Most képzeld el, hogy ha bérled és éppen a te babádnál lesz valami baja....
2009. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%

Sziasztok!Én teljesen érintett vagyok ebben a dologban.Bölcsőhalálban veszítettük el a kisfiunkat 2001 nyarán.Dominik 2,5 hónapot élt.Császármetszéssel született 2001.április 17 én.Nem sírt fel rögtön rá kellett segíteni hogy beinduljon a légzése.Sajnos a halála után sem kaptunk rá pontos választ a kórházban hogy a születésekor pontosan mi történt.Mivel mi egyik rizikoba se tartztunk igy utólag a szakirodalmat visszaolvasva arra jutottam hogy a születéskori körülmények is hozzájárulhattak a halálához.Persze ez csak felvetés de más "magyarázatot"nem találtam rá.Utánna ugy gondoltam hogy addig nem "nyugszom" meg amíg ujra nem születik gyermekem/hozzá kell tennem hogy Dominik halálakor volt egy 14 hónapos kisfiam/ 2007.november 25 én megszületett Csenge kislányom.A két gyermekünk bearanyozza a napjainkat de ha megkérdezik hány gyermekem van akkor sokszor azt mondom hogy 3.

Az előzmények után természetesen vettünk légzésfigyelőt amit még mindig használok.Tesóm szerint ez már már kóros de én ugy alszom nyugodtan ha a gép be van kapcsolva.

2009. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!