Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem megyünk sétálni minden...

Ha nem megyünk sétálni minden nap, származik valami "hátránya" belőle? 5 hónapos a kislányom.

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

mire gondolsz?

a séta nagyon jó, a levegő jó hatással van az immunrendszerére, sok inger éri, többet tanul, elfárad, jókat alszik... csak pozitívumot tudok, most hogy ezek visszafelé neked hátrány-e azt neked kell eldöntened :)

2012. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi sem megyünk minden nap. Mondjuk én akkor nem viszem le, ha nagyon rossz az idő (esik valami, erős szél fúj), illetve ha nagy a szmog. Ilyenkor inkább csak gyors kiszellőztetem a lakást, de nem viszem le, ne nyelje azt a büdös füstöt. Mondjuk mi nagyon forgalmas helyen lakunk sajna. :(
2012. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos mi sem tudunk minden nap menni, angliaban elunk es rengeteget esik az eso, fuj a szel. Olynkor szelloztetek,vagy viszem magammal autoval bevasarolni, stb hogy egy kicsit azert mozduljon ki o is.
2012. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindig egészséges a hideg, nedves nyirkos, szmogos levegő. Persze jó időben érdemés mindig kivinni, ahogy az első írja.
2012. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám koraszülött lett - ennek ellenére parancsba adták, hogy mihelyt eléri a 3 kilót, sokat legyen levegőn. Januárban kezdtük a sétákat, s a hó végén már másfél órákat voltunk odakint. Most 15 hónapos és a télen nem volt beteg. :) Az idén télen is meg tudom számolni egy kezemen, hányszor hagytuk ki a sétát - sőt, az is ritka, hgoy csak egyszer megyünk ki.
2012. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ezekben a nagyon hidegekben mi sem mentünk. A doki mondta,hogy -5 alatt ne vigyem ki.

Viszont amikor már láttam rajta,hogy nagyon jó lenne neki a levegő, akkor azt csináltam,hogy a szobájában kinyitottam az ablakot, becsuktam az ajtót, őt meg felöltöztetve overálba, betakarva beleraktam a babakocsiba. Így aludt akár két órát is, kb. 10-12 fokosra hűlt a szobája!

De nagyon jót tesz neki a levegő. Az én babám pl. napközben alig alszik. Ma viszont,hogy kint voltunk délelőtt aludt másfél órát, ebéd után kettőt és most megint bealudt!:)

2012. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyám erre azt mondta, hogy a börtönben a foglyoknak is jár egy óra séta. Hát felröhögtem, hogy komolyan gondolja, de igen, komolyan gondolta. Én is átgondoltam, ha nekik jár, a gyerekemnek hogyne járna. :-)
2012. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi sem tudunk minden nap sétálni, sajnos én gerinc beteg vagyok és nem mindíg vagyok olyan állapotban. De 6 hónapos a fiam és mèg nem volt beteg. Persze kell nekik a levegő, de akkor sincs baj ha nem minden nap sétàl.
2012. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!