Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 20 hónapos. Születés...

Kislányom 20 hónapos. Születése óta utazik buszon, autóba, nem volt sosem semmi baj. A legutóbbi buszos utazásnál hányt utána semmi baja nem volt. Pár nap múlva autóban is hányt. Hogy előzhetném meg? Utazás előtt ne adjak neki enni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sok gyereknél elöjön. van egy gyógyszer de nem tudodm a nevét, kérd orovosodtól, ezt azt hiszem félórával az utazás elött kell beadnod. de azt is kipróálhatod hogy nem adsz neki enni elötte minimum félórával.


nekem akkor jött ilyen érzés mikor páromnak új céges autója volt és elég mélyen ültem benne. nem láttam ki rendesen és szerintem ezért voltak a rosszullétek.

2012. febr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy vmi vírust elkapott?1 ismerősöm mondta,hogy az ő kislányának is volt ilyen,de úgy,hogy az ő kislánya se hányt soha utazás miatt.
2012. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Virus nem lehet mert a két utazás között eltelt 1 hét és semmi baja(hálisten).Hányás után mindig rendesen eszik is.
2012. febr. 22. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!