Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apák napjára valami jó ötlet?

Apák napjára valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Június 21. Apák napja, a kis fiam 5 hónapos lesz 18-án. Első közös babánk, és szeretnék valami kedves kis ajándékot adni neki. Várom az ötleteket!
2009. jún. 5. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Készíts egy babvideót vagy egy fényképet bekertezve amin ők ketten vannak!
2009. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
júni 21.-én van?
2009. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Éppen tegnap keresgéltem ajándékot a páromnak, én valamilyen a fiam arcképével készült ajándékot fogok rendelni a neten. A férjem sokat vezet, egy olyan matricát szeretnék csináltatni amit kitehet az autó hátsó ablakába. Tudod, azt jelzi a hátul jövőnek, hogy gyerek van az autóban
2009. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet olyan matricát rendelni az autóba amin a baba kée van rajta?
2009. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, én is most fogok. Üsd be a keresőbe a képes ajándék tárgyak.
2009. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az "esedékessége" jövőre lesz, és lehet a mi ajándékuk űberelhetetlen, mert 80-90% Manó akkor születik meg:)


Amit adnánk: te vagy a legjobb apa bögre a munkahelyére(az fogyóeszköz), esetleg egy családi képes póló apának és fiának:) ami egyforma persze.

2009. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi...már rendeltem is matricát a kiscsajszink képével!Nagyon tetszik,csak kicist bénáztam és nem tudtam szöveget odaírni....na majd ha megjön és esetleg nem tetszik neki akkor majd rendel 1 másikat mert a férjem tuti ügyesebben megoldotta volna ezt a szerkeztgetést h mit hogyan kell!:)
2009. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!