Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6.5 hónapos a babám, vigyem...

6.5 hónapos a babám, vigyem szemészetre mert amióta megszületett a jobb szeme könnyezik és csipás?

Figyelt kérdés
doktor néni kiírt valami cseppentőt,azzal már nem könnyezik és mondta ,hogy masszírozzam.
2012. febr. 20. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ertem. A kerdesben az van, hogy konnyezik, a magyarazatban neg az, hogy mar nem konnyezik.

Pontositanal?

2012. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én elvinném, igen.

mi is kaptunk ilyen cseppeket, egy darabig használt, de újra előjött. Elvittük szemészetre és átmosták a könnycsatornáját. Azóta minden rendben! (kop-kop-kop)

2012. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,és az átmosás nem fáj neki?hogy látod?
2012. febr. 20. 13:18
 4/8 anonim ***** válasza:

szia

a lanyom 3,5honapos, szinten hasonlo cipoben jarunk, csak annyival elorebb hogy mi a kezdetektol jarunk a szemeszetre, egyenlore semmi javulas, hiaba kaptuk immaron a 6dik antibiotikumos cseppet, mire az egyik baci eltunik jon a masik

de mindenkepp elvinnem, igy is nagyon feltem a latasat

2012. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

a doktornő azt mondta csak azért fog sírni mert lefogják. De szerintem biztos kellemetlen neki. 1 perc alatt megcsinálták, felsírt, de hamar megnyugodott.

Szerintem vidd el, nem biztos hogy átmossák, de hátha okosabbak! Mi a Heim Pálba mentünk, nagyon kedvesek voltak és nem is kellett várni. Kb 2,5 hónapos lehetett akkor.

2012. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. febr. 24. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiam sűrű meconiumos magzatvízzel született és már első naptól váladékozott az egyik szeme (eltömödött a könnycsatorna). Elősször szemcseppet kaptunk, kicsit javult, aztán a doktornő a vizsgálatnál alulról felfelé megnyomta óvatosan a könnycsatorna nyílását és kijött belőle a váladék, utána még egy darabig kapta a szemcseppet, de soha többé nem jött vissza neki.


Szerintem ha már ilyen idős és állandóan szemcseppeztek (Az hosszú távon nem jó a szemének), akkor mindenképp el kellene menni egy könnycsatorna átmosásra, vagy legalább vizsgálja meg egy gyerekszemész.

2012. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM.
2012. febr. 24. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!