Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 8 hónapos, és nem...

A babám 8 hónapos, és nem kúszik, mászik még. Mit tegyek? Azt mondják, nagyon lényeges lenne ez a periodus a gyerekeknek, mert ha ki marad akkor tanulási nehézségeik lehetnek később.

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Rakd le a földre és magától rájön. Az enyém is 7 hónapos köra körül kezdett csak el...
2009. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat van a földön,most is...
2009. jún. 5. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakj jatekokat kore ugy hogy ne erje el, igy ha sir is hogy akarja de nem eri el egy ido utan eszreveszi hogy anya nem adja oda es o kell utanna menjen. Lehetoleg a kedvenc jatekait rakd. Sok sikert!
2009. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld a játékot picit messzebb tenne először csak épp, hogy egyet keljen kúsznia, majd fokozatosan. De lehet, hogy ő előbb fog felállni és utána fog mászni. Elvileg még nem vagytok elkésbe, szeintem egyiknapról a másikra belejön:)
2009. jún. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagytok elkésve semmivel. Az én kislányom is nagyon lustácska. 7 hónaposan még nem forgott. Aztán egyik nap (minden előjel nélkül) elkezdte. Ma pedig elkezdett hátrafelé kúszni. A párom volt ilyen kicsinek. Nem érdekelte a mozgás, aztán ráérzett és mindent egyszerre kezdett el csinálni. Ha a doki úgy látná, hogy le van maradva, akkor biztos elküldött volna gyógytornára.
2009. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne aggódj!!az én fiam 10 !!!!!!!hónaposan kezdett el mászni,pedig mindent megtettünk érte és nem is volt lusta mindig mocorgott,forgott ilyenek.

Most 13 hós és még nem megy de sebesen mászik és feláll

2009. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Linkelek egy oldalt, szerintem hasznos. tippeket ír a mozgás fejlesztésére, esetleg próbáld ki, hátha kicsit lendít ez is a dolgon, de ne erőltesd, ha sokat vana földön hason, előbb utóbb megindul!


[link]

2009. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!