Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vki, akinek esetleg...

Van vki, akinek esetleg szept. Közepén született a babája? Hány kg, hány cm? Mit eszik, mennyit? Hogy alszik, hány foga van? Mozgásfejlődés? Mindenre kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Szept. 27.-én született a kisfiam.10kiló 10 deka 72 centi.A korához megfelelően táplálom.6-kor szopi.10 kor gyümi,14 kor főzi,18 kor szopi és 20 után szopi.2 foga van.Kúszik ezerrel.Tud ülni és felül magától is.Amiket mond:bábábábá,aja,gká.Szokott mérges lenni,morogni,kiabálni.A tied?
2009. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

édes :)

az enyém szept. 13-án született, lány

7860 g, 70 cm

ül, áll, mászik

2 foga van

babababa, mamamama, meg iylesmiket mond

9kor eszik tápszert, 1kor főzeléket, fél 4kor tápszert, 6 körül gyümölcs, joghurttal, vagy tejpéppel, este tápszer

2009. jún. 5. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeptember 20-án született a kisfiam, most 7,5 kiló. (Nem valami húsos baba, de mindent megeszik!) :)

72 centi hosszú. Forog, kúszik, felül, most próbálkozik párhuzamosan a mászással és a felállással úgy, hogy kapaszkodik valamibe, de leginkább még csak spárga-szerű valaminek tűnik! =o)

Reggel és este tápszert kap, napközben meg tejpépet, zöldségeket, gyümölcsöket (főzelék formájában néha egy kis hússal), tejpépet, babapiskótát.

2009. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeot. 12-én született a kislányom. Most 8300 gramm, 75 cm. Kúszik, mászik, ül, feláll. Mondja, hogy baba, meg ezt-azt, amit nem értek :-). Felismeri egy-két játékát, oda is megy érte, ha kérdezem, hogy hol van. Kajcsi: hajnalban (fél 6-6) szopi, reggel pár kanál joghurt, de. fél üveg gyümölcs, délben főzelék, délután gyümi túróval vagy joghurt valami gyümivel, este tejpép.
2009. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt kihagytam, hogy két foga van és szerintem most jönnek a következők, mert az eddig jól alvó kislányom most néha felébredezik éjszaka és akkor úgy nyugszik meg, hogy a kiságyba benyúlva fogom a kezecskéjét :-)!
2009. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Az én kislányom szept 03-án született,pont 8 kg és 73 cm. Ül,áll,kúszik,mászik,bútorokba kapaszkodva járkál.A szavai:hámmám,baba:)Nagyon kis aktív:)

Reggel 9 kor tápszer,12-fél 1 közt főzelék,3 körül tápszer,6 körül tejpép+gyümi,9 kor tápszer.

2009. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja bocsi véletlen elküldtem:)

Szóval eszik már babapiskótát is,és az alsó 2 foga van kint:)

2009. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!