Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a Danonino-tól?

Lehet baja a Danonino-tól?

Figyelt kérdés

7 hós a babám, dokink ajánlotta kezdjük el a joghurtozást. Babajoghurtot vettem, nagyon ízlett neki, csak drága nagyon főleg, hogy a fele megmarad. Ittolvastam, hogy Danoninot is kaphat, evett is banánosat 4et az elmúlt héten.

Most meg az írjátok, hogy ez a joghurt nem jó. Árthattam ezzel? Ti milyen joghurtot adtok neki?

Azt tudom, hogy a joghurt ok, mert bontott fehérje, de a Danoninoban is ez van?


2009. jún. 4. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok benne a mindenféle adalék, vegyszer.

Natűr yoghurtba tegyél friss gyümit! Akár túróval!

2009. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt adom neki már jó ideje,de nem látom,hogy rossz lenne.A védődőnk is ezt ajánlotta.
2009. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam imádja...Minden ebéd után benyom egyet és semmi baja nincs. Elvileg gyerekeknek készül, akkor miért lenne rossz??? Egyébként a lidli-be is van hasonlo 6-os kiszerelésben és olcsobb. Mi azt eszük.
2009. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
A Danonino tele van mindenféle nem neki való adalékkal(számomra megdöbbentő volt,amikor elolvastam).Az én babám 1 éves,de nem adok neki.Natúr joghurtot veszek(Danone-t)és gyümölcsöt teszek bele.Megnéztem a Danone gyümölcsös joghurtjait is,hát,abban is van mindenféle(stabilizátor,guargumi stb.)CSAK a natúrban nincs semmi!Azt csinálom még,h veszek üveges babadesszertet,és azzal keverem a joghurtot.Így még változatosabb.
2009. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Az előző válaszolóval teljesen egyetértek,mintha én írtam volna!És az én fiam is egy éves!

Szerintem ezekkel a bolti dolgokkal még ráérsz,lesz még ideje enni belőle!Az én fiam a natur joghurtot és a kefírt is eszi már csak úgy simán,babapiskótával!

2009. jún. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki föleg ha izlik is neki mert semmi baja nem lesz töle én már a 6 honapos babámnak is adtam sőt millis vaniliás túrókrémet is és imádja
2009. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól,h imádja,még tele lehet mindenféle SZ*RRAL.Az köztudott,h a gyerekek általában azokat a dolgokat szeretik,amik "ártalmasak"(chips,cola,cukorkák,stb).Ettől függetlenül mindenkinek szíve joga azzal etetni a gyerekét,amit ő jónak lát.
2009. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!