Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad egész este bekapcsolva...

Szabad egész este bekapcsolva hagyni a párologtatót a babám szobájában?

Figyelt kérdés
Ha nem megy akkor reggelre köhög nagyon. De most olvastam az egyik válaszban ,hogy csak 1-2 órára szabad. Kicsire van állítva, épphogy jön belőle valami, de hat.
2009. jún. 4. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem szabad, nálunk ment egész éjjel, de a fiam csak a zúgás miatt igényelte, jobbat aludt így most hogy nem használjuk kell 1 alkalommal

valószínű hogy visszakapcsolom neki :)

2009. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk megy szinte mindig néha kapcsolom ki.Nekem is köhögős.Mért csak 1-2 órára szabadna nem értem? A korházba is megy folyamatosan a krupposoknak.
2009. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt az egyik válaszban olvastam az 1-2 órát. Én is csodálkoztam. Akkor mehet egész este. Köszi!
2009. jún. 4. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
most olvasgatok utána de nem találok olyan írást hogy hány órát ajánlanak. Nekem is a kicsi fokozaton megy remélem elég így is én nyáron is használom majd de csapíztöl tönkre ment az elsö gépünk.
2009. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!