Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen párologtatót ajánlanáto...

Milyen párologtatót ajánlanátok 2,5 hónapos babámhoz, ami kicsi és nem túl drága?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mikor kell/szabad/érdemes használni?
2011. ápr. 22. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk:

[link]


Én is olcsó, kicsi, egyszerű kütyüt kerestem, mert mi nem használjuk állandóan (merthogy nem száraz a levegő a lakásban), csak megfázáskor használjuk, és az illóolaj tartóba csöpögtetek citromolajat, ami fertőtleníti a levegőt!


Általában egyébként téli időszakban, fűtési szezonban szokták használni a párásítót, mikor száraz a levegő a lakásban! Szerintem nem biztos, hogy most a jó idő közeledtével érdemes venni, talán inkább várjátok meg a következő fűtési szezont, és majd akkor meglátod, hogy milyen a levegő a lakásban!

2011. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Igazából már előbb kellett volna,de mióta véget ért a fűtési szezon nagyon hidegek lettek az éjszakák a lakásban,ezért villanymelegítővel kicsit befűtünk,akkor meg én is érzem hogy szárazzá válik a levegő.

2011. ápr. 23. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!