Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok párologtatót?

Ajánlanátok párologtatót?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy megoszlanak a vélemények,hogy kell-e vagy nem,de nálunk nem vált be a radiátoros-törölközős módszer.Szeretnék venni egy párásítót,mert panelban lakunk és nagyon száraz a levegő.Nem szeretnék 15e-nél többet kiadni érte,de nem tudom,milyet vegyek.Ajánlanátok valamit,nektek mi vált be?Tényleg van olyan,ami "nem áztatja le a tapétát"?Vagy mind ilyen?Mert olvastam itt a régebbi kérdéseknél,hogy lecsapódik a pára és úszik minden.
2009. nov. 5. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Media Marktban vettünk Hausmeister ultrahangos hidegpárásitót 7990ft-ért! Nagyon jó! Lehet állitani rajta hogy mennyire nyomja a párát.Kb.12 órát egyhuzamban megy mire kifogy belőle a viz és ilyenkor automatikusan kikapcsol.Én csak ajánlani tudom.Azóta a lányom szinte nem is iszik éjszaka,érezhetően jobb a levegő.
2009. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik:)Nem tudod a típusát véletlenül?Nem túl zajos működés közben?
2009. nov. 5. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ilyen van. és az intersparban vettem tavaly. én úgy emlékszem, hogy ilyen 8 ezer körül volt, azóta vagy felment az ára, vagy csak szerencsém volt akkor. de ez nagyon jó. vigyázz a nagy fokozatra, esőerdőt csinál :)

2009. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok a Hausmeister tipusa HM8900.Amúgy nagyon halk.
2009. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!