Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor váltsam ki a szopit...

Mikor váltsam ki a szopit kajával?

Figyelt kérdés
Három hete eszegetünk, hat hósan kezdtük. Persze szopi után kap mindig délben. Nem tudom mi a következő lépés! Mikortól egyen csak kanalas ebédet? Az ebédet váltsuk ki először? Este néha úgy érzem kevés neki a tejci. Adtam neki tejpépet mikor elfogadta vacsi után. Ez jó szerintetek? VAgy uzsira adjak azt, és este csak szopi lefekvés előtt?
2009. jún. 4. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

www.lll.hu

Szerintem az érdekmentes vélemények szerint minél tovább anyatej, annál jobb, és első évben elég csak az ízek megismertetése, azaz szopi után pár kiskanállal a hozzátáplálás, már ha nincs olyan ok, amiért muszáj leszoktatni a szopiról. A tejtermelődés eszerint kereslet-kínálat szerint alakul, Te alakítod (meg persze a babád).

Tégy ahogy jónak látod, olvass több babás oldalt, ha van időd, és válaszd ki a Neked legmegfelelőbbet!

2009. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkitől azt hallom, hogy az ebédet kellene először kiváltani.. (én is nemrég kezdtem a hozzátáplálást). Nekem is kezdett kevés lenni este a tejem. Eddig adtam neki napközbeni lefejt tejet pótlásnak, de már nem nagyon van tartalék :). Vacsira adok neki tejpépet, aztán fürdés után megszoptatom. Mi így csináljuk. Szép napot!! :)
2009. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!